تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

رای انضباطی گل‌گهر مشکلی در قهرمانی پرسپولیس ایجاد نمی‌کند!

محمود کلهر معتقد است رای انضباطی باشگاه گل‌گهر تاثیری در مسیر پرسپولیس نخواهد داشت و این تیم می‌تواند بازهم به عنوان قهرمانی دست یابد. در فصلی که استقلال نتایج خوبی گرفته، پرسپولیس سایه به سایه این تیم حرکت می‌کند.

کد خبر: ۱۱۸۰۹۳
۰۸:۱۶ - ۱۷ دی ۱۴۰۰

محمود کلهر

دیدارنیوز: پیشکسوت فوتبال پرسپولیس معتقد است رأی انضباطی باشگاه گل‌گهر و نتیجه‌ای که به نفع تیم‌های دیگر رقم خورده است، تأثیری روی کار پرسپولیس نخواهد داشت.

محمود کلهر درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس و قرار گرفتن این تیم در یکقدمی صدر جدول اظهار داشت: فکر می‌کنم پرسپولیس رفته رفته شرایط آرمانی خودش را پیدا کرده است. دلیل این تأخیر، تغییرات ابتدای فصل بازیکنان و اضافه شدن بازیکنان جدید بود. واقعاً در چند بازی اول ناهماهنگی مشهود بود، ولی رفته رفته مشکلات حل شد و تیم توانست به کورس قهرمانی برگردد.

وی با اشاره به رأی کمیته انضباطی برای سه دیدار گل‌گهر، تصریح کرد: اگر رأی انضباطی گل‌گهر نبود، الان پرسپولیس به تنهایی در صدر جدول بود. البته الان نیز بعید می‌دانم این رأی و نتیجه‌ای که به نفع تیم‌های دیگر رقم خورده است، تأثیری روی کار پرسپولیس داشته باشد و بخواهد خللی در قهرمانی این تیم به وجود بیاورد. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و فکر می‌کنم می‌تواند نتیجه لازم را بگیرد و باز هم قهرمان لیگ شود.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: البته تنها مشکلی که هنوز در پرسپولیس وجود دارد و برطرف نشده، این است که مدیرعامل باشگاه مشخص نشده است. باشگاه هنوز بلاتکلیف است و اگر این موضوع حل شود، پرسپولیس می‌تواند رقابتش را با قدرت بیشتری در کورس قهرمانی ادامه دهد. مطمئنم اگر پرسپولیس این روند را ادامه دهد، می‌تواند ششمین قهرمانی پی در پی را کسب کند.

وی با بیان اینکه «پرسپولیس با این انسجام تیمی لیاقت صدرنشینی را دارد.»، ادامه داد: اگر بازیکنان تاجیکی به ترکیب پرسپولیس اضافه شوند شرایط باز هم بهتر می‌شود. پرسپولیس با این دو بازیکن دیگر از لحاظ بازیکن کمبودی ندارد. 

کلهر درباره دیدار روز شنبه این تیم با پدیده، یادآور شد: بازی با پدید می‌تواند سکوی پرتاپ پرسپولیس باشد. مطمئناً پرسپولیس در این بازی فقط باید سه امتیاز را کسب کند. پدیده شرایط خوبی ندارد و از آن سو استقلال و دیگر مدعیان در این هفته بازی‌های سختی دارند. اگر پرسپولیس بتواند این بازی را پیروز شود شانس زیادی برای بازگشت به صدر جدول دارد.

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر