تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

پیروزی مکرون در انتخابات طبق نتایج یک نظرسنجی

نتایج تازه‌ترین نظرسنجی حاکی از آن است که انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه به دور دوم کشیده شده و امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه پیروز این انتخابات خواهد بود.

کد خبر: ۱۱۸۰۷۸
۱۳:۵۳ - ۱۶ دی ۱۴۰۰

پیروزی مکرون در انتخابات طبق نتایج یک نظرسنجی

دیدارنیوز ـ به نوشته لوپوئن، نظرسنجی هریس اینترکتیو، ماکرون را برنده احتمالی انتخابات می‌داند، همراستا با نظرسنجی‌های اخیر که نشان می‌دهد نزدیک‌ترین مخالفان او علی‌رغم انتقاد از سیاست‌های ماکرون در مبارزه با کووید-۱۹ نتوانسته‌اند، امتیازات یشتری کسب کنند.

این نظرسنجی نشان داد که ماکرون در دور اول انتخابات ۲۴ درصد آرا را به دست خواهد آورد. مارین لوپن و اریک زمور، سیاستمداران راست افراطی و پکرس محافظه‌کار همگی ۱۶ درصد آرا را خواهند داشت.

این نظرسنجی حاکی از آن است که ماکرون در دور دوم انتخابات آوریل پیروز خواهد شد و در صورت رویارویی با پکرس با کسب ۵۱ در صد در برابر ۴۹ درصد، در برابر لوپن با ۵۵ مقابل ۴۵ درصد و در برابر زمور با ۶۱ در برابر ۳۹ درصد پیروز خواهد شد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر