تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

بازدید عزیزی‌ خادم از باشگاه فولاد +تصاویر

رییس فدراسیون فوتبال در جریان بازدید امروز از باشگاه فولاد خوزستان گفت: ان‌شاءالله خیلی زود به روز‌هایی برگردیم که استعداد‌های زیادی را شناسایی کنیم و باشگاه بزرگ فولاد نیز به استعداد‌ها کمک کند.

کد خبر: ۱۱۸۰۱۲
۱۶:۰۸ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

فولاد خوزستان

دیدارنیوز: رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در اهواز از امکانات باشگاه فولاد خوزستان بازدید کرد.

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال ایران در جریان سفر خود به اهواز در محل باشگاه فولاد خوزستان حاضر شد و ضمن بازدید از اردوی استعدایابی زیر ۱۹ سال فوتبال کشور که تا هفدهم دی ماه در اهواز ادامه دارد، از زیرساخت‌های مختلف این باشگاه بازدید کرد.

عزیزی خادم با حضور در اردوی استعدایابی زیر ۱۹ سال در باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت: ان‌شاءالله خیلی زود به روز‌هایی برگردیم که استعداد‌های زیادی را شناسایی کنیم و باشگاه بزرگ فولاد نیز به استعداد‌ها کمک کند.

وی افزود: امروز باشگاه فولاد مدیرعاملی دوست داشتنی به اسم آقای گرشاسبی دارد و او یکی از بهترین مدیرعامل‌های کشور در حوزه ورزش است.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین خطاب به بازیکنان حاضر در این مرحله از استعدادیابی، گفت: اگر شما دانشگاهی باشید، دانشگاه برای همیشه این شانس را برای شما نگه می‌دارد که در مسیری که دوست داشتید حرکت کنید. پس در ورزش حرفه‌ای هم ناامید نشوید و هم به دانشگاهی شدن توجه داشته باشید، زیرا دانشگاه این شانس را به شما می‌دهد که همیشه دیده شوید. شرایط لازم برای دیده شدن شما در استان‌ها و کمیته جوانان فدراسیون نیز وجود دارد.

همچنین حمیدرضا گرشاسبی در جریان سفر رئیس فدراسیون فوتبال به اهواز اظهار داشت: عزیزی خادم در حال محکم کردن فنداسیون است و اگر فنداسیون درست شود، ترکیب دیگر فرو نمی‌ریزد.

وی افزود: همه، اکنون به دنبال نتیجه‌گیری هستند، اما این رفتار و کار‌های جدیدی که در فدراسیون فوتبال حال انجام است، باعث می‌شود که ما نیز وظیفه خود بدانیم که تنبلی نکنیم و در راستای برنامه‌های موجود تلاش کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: وقتی ما میزبان اردوی استعدادیابی زیر ۱۹ سال کشور در باشگاه فولاد هستیم، خود این یک کلاس آموزشی برای خوزستان است.

وی بیان کرد: من به اینکه در آینده فوتبال‌مان مثل والیبال‌مان و حتی جلوتر از آن نیز حرکت کند، خوش‌بین هستم.

بازدید عزیزی‌ خادم از باشگاه فولاد +تصاویربازدید عزیزی‌ خادم از باشگاه فولاد +تصاویربازدید عزیزی‌ خادم از باشگاه فولاد +تصاویربازدید عزیزی‌ خادم از باشگاه فولاد +تصاویر

منبع: تسنیم
برچسب ها: عزیزی خادم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر