تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

دیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان و سرخابی‌ها برای گرامیداشت سردار سلیمانی +تصاویر

بازی دوستانه منتخب ملی‌پوشان کشورمان و جمعی از بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس برای گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این مسابقه در نهایت با برتری ۸ بر ۵ تیم منتخب ملی پوشان تمام شد.

کد خبر: ۱۱۸۰۱۰
۱۵:۵۴ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

استقلال پرسپولیس

دیدارنیوز: دیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان ایران با منتخب سرخابی‌ها برای گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور اهالی فوتبال و پیشکسوتانی، چون علی پروین و مهدی مناجاتی در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

بازی دوستانه منتخب ملی‌پوشان ایران و جمعی از بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس برای گرامیداشت یاد و خاطره حاج قاسم سلیمانی امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* در تیم منتخب ملی‌پوشان نفراتی، چون پرویز برومند، بهروز رهبری‌فرد، سیروس دین‌محمدی، علی نیکبخت‌واحدی، رسول خطیبی، اسماعیل حلالی، محمدرضا مهدوی، جواد زرینچه، رضا عنایتی و در تیم منتخب سرخابی‌ها هم بازیکنانی، چون هادی طباطبایی، ابراهیم شکوری، رضا جباری، علی موسوی، بهنام ابوالقاسم‌پور، علیرضا اکبرپور، ادموند بزیک و محمد نوازی حضور داشتند.

* قبل از شروع مسابقه، بزرگان فوتبال و اعضای دو تیم تمبر یادبود سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی را امضا کردند.

* از اعضای شورا شهر تهران چهره‌های، چون مهدی چمران، حبیب کاشانی و محمد آخوندی در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

*قضاوت این دیدار بر عهده داور سابق فوتبال کشورمان سعید مظفری‌زاده بود. این مسابقه در نهایت با برتری ۸ بر ۵ تیم منتخب ملی پوشان تمام شد.

دیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان و سرخابی‌ها برای گرامیداشت سردار سلیمانی +تصاویردیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان و سرخابی‌ها برای گرامیداشت سردار سلیمانی +تصاویردیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان و سرخابی‌ها برای گرامیداشت سردار سلیمانی +تصاویردیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان و سرخابی‌ها برای گرامیداشت سردار سلیمانی +تصاویردیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان و سرخابی‌ها برای گرامیداشت سردار سلیمانی +تصاویردیدار دوستانه منتخب ملی‌پوشان و سرخابی‌ها برای گرامیداشت سردار سلیمانی +تصاویر

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر