تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

معاون اول رئیس جمهوری: مشکلات مناطق سیل زده در حداقل زمان ممکن پیگیری می‌شود

معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: پس از جمع‌بندی میزان خسارت‌ها در استان‌های سیل‌زده، نتایج در دولت مطرح و با کمک نهاد‌های مختلف در حداقل زمان ممکن مشکلات این مناطق را حل می‌کنیم.

کد خبر: ۱۱۸۰۰۱
۱۵:۱۳ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

معاون اول رئیس جمهوری: مشکلات مناطق سیل زده در حداقل زمان ممکن پیگیری می‌شود

دیدارنیوز ـ محمد مخبر ظهر امروز چهارشنبه در بدو ورود به فرودگاه جیرفت در جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران افزود: به دستور رییس جمهور، گروه‌های مختلفی به مناطق سیل زده اعزام شده اند و بعضی گروه‌های دیگر نیز اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه ما هم مکلف شدیم در استان کرمان حضور یابیم و مسائل را از نزدیک بررسی کنیم، ادامه داد: خیلی از خسارت‌ها و مسائل در استان‌های سیل زده مشابه است؛ تخریب زمین‌های کشاورزی، برخی منازل و تلفات دام‌ها در این مناطق رخ داده است که مسائل جمع بندی و برای تصمیم گیری به دولت ارائه می‌شود.

وی با اشاره به حضور در صحنه و مدیریت میدانی مسئولان محلی و استاندارن مناطق سیل زده از همان ابتدای وقوع حادثه، گفت: راه ۱۵۰ روستا در کرمان قطع شده بود که ۱۱۰ مورد آن‌ها برقرار شده و قطع برق نیز تنها در چند روستا وجود دارد که بزودی حل می‌شود.

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: دولت دنبال جبران خسارت‌های ناشی از سیل در زمان کوتاه است و در این زمینه تصمیم‌های مناسبی گرفته خواهد شد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر