تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

مراجعه خانه به خانه برای تزریق واکسن کرونا در شهرستان گتوند

طرح واکسیناسیون خانه به خانه کرونا با هدف واکسینه کردن تمام مردم شریف شهرستان گتوند، به همت شبکه بهداشت گتوند در حال اجرا است

کد خبر: ۱۱۷۹۶۹
۱۳:۰۹ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

مراجعه خانه به خانه برای تزریق واکسن کرونا در شهرستان گتوند

به گزارش دیدار نیوز خوزستان، دکترهومن کلانتری مدیریت شبکه بهداشت شهرستان گتوند، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مرکز بهداشت شهرستان گتوند، صبح روز سه شنبه چهاردهم دی ماه 1400، با تیمی از کارشناسان این مرکز با حضور درب منازل در صالح شهر اقدام به تزریق واکسن کرونا کردند.

وی افزود: دستیابی به ایمنی نسبی جامعه با استفاده از تزریق واکسن، صورت می پذیرد، از تمامی شهروندان که به هر دلایلی موفق به تزریق واکسن کرونا نشده اند، دعوت می کنیم، تا با مراجعه به یکی از مراکز تجمیعی واکسناسیون در شهر گتوند و پایگاه های مراکز بهداشت شهرهای تابعه واکسینه شوند.

هومن کلانتری در پایان یادآوری کرد:همچنان باید شیوه نامه های بهداشتی، مانند استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و پرهیز از دورهمی ها و سفرهای غیر ضروری را رعایت کنیم، تا در کنار واکسناسیون عمومی بتوانیم کرونا را در جامعه مهار نمائیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی