تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

مراجعه خانه به خانه برای تزریق واکسن کرونا در شهرستان گتوند

طرح واکسیناسیون خانه به خانه کرونا با هدف واکسینه کردن تمام مردم شریف شهرستان گتوند، به همت شبکه بهداشت گتوند در حال اجرا است

کد خبر: ۱۱۷۹۶۹
۱۳:۰۹ - ۱۵ دی ۱۴۰۰

مراجعه خانه به خانه برای تزریق واکسن کرونا در شهرستان گتوند

به گزارش دیدار نیوز خوزستان، دکترهومن کلانتری مدیریت شبکه بهداشت شهرستان گتوند، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مرکز بهداشت شهرستان گتوند، صبح روز سه شنبه چهاردهم دی ماه 1400، با تیمی از کارشناسان این مرکز با حضور درب منازل در صالح شهر اقدام به تزریق واکسن کرونا کردند.

وی افزود: دستیابی به ایمنی نسبی جامعه با استفاده از تزریق واکسن، صورت می پذیرد، از تمامی شهروندان که به هر دلایلی موفق به تزریق واکسن کرونا نشده اند، دعوت می کنیم، تا با مراجعه به یکی از مراکز تجمیعی واکسناسیون در شهر گتوند و پایگاه های مراکز بهداشت شهرهای تابعه واکسینه شوند.

هومن کلانتری در پایان یادآوری کرد:همچنان باید شیوه نامه های بهداشتی، مانند استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و پرهیز از دورهمی ها و سفرهای غیر ضروری را رعایت کنیم، تا در کنار واکسناسیون عمومی بتوانیم کرونا را در جامعه مهار نمائیم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر