تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

شکوه‌فر: سوال نمایندگان در مورد قرارداد ویلموتس جزو اختیارات آنها است

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش اعلام کرد در حوزه وظایف قانونی و کمک کردن به حوزه نظارتی نمایندگان مجلس از هیچ کار و پاسخی دریغ نخواهد کرد.

کد خبر: ۱۱۷۸۶۶
۱۳:۴۷ - ۱۴ دی ۱۴۰۰

شکوه‌فر ویلموتس

دیدارنیوز: معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش در خصوص ادغام بودجه وزارت و کمیته و قرارداد ویلموتس صحبت کرد.

بنیامین شکوه‌فر درباره انتخابات کبدی و اینکه تعداد نامزد‌ها کم بود، عنوان کرد: هر کسی که بتواند و این ظرفیت را در خود ببیند وارد انتخابات می‌شود، اما شرایطی هست که براساس آن انتخابات انجام می‌شود. با وجود مطرح شدن مباحث تند انتخابات خوبی بود و دوستی که نتوانست رای لازم را کسب کند انتخابات را پذیرفت. 

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش درباره تعویق چند انتخابات فدراسیون‌های ورزشی، خاطرنشان کرد: تلاش ما این است به خاطر انتخابات کمیته، انتخابات مجامع را برگزار کنیم فعلا برنامه ما برای اجراست. ما پیش‌بینی نمی‌کنیم اتفاقی بیفتد که مانع از برگزاری انتخابات شود. 

شکوه‌فر در مورد اینکه گفته شده انتخابات تیراندازی به تعویق می‌افتد، گفت: اطلاعی در این مورد ندارم. 

معاون وزیر در پاسخ به این سوال که نمایندگان مجلس در خصوص قرارداد ویلموتس ورود کرده‌اند، وزارت ورزش در این خصوص چه برنامه‌ای دارد، تصریح کرد: نمایندگان ورود دارند و سوالات متعدد در حوزه ورزش دارند که جزو اختیارات آنهاست. ما در حوزه وظایف قانونی و کمک کردن به حوزه نظارتی نمایندگان مجلس از هیچ کار و پاسخی دریغ نمی‌کنیم. موضوع در حوزه‌های نظارتی در حال پیگیری است و موضوعی مرتبط با وزارت ورزش هنوز ابلاغ نشده و در صورت ابلاغ به نقطه اجرا می‌رسانیم. 

شکوه‌فر همچنین در خصوص ادغام بودجه و انتقاد کمیته از این موضوع، خاطرنشان کرد: اتفاق خاصی در مورد بودجه ورزش نیفتاده و سازماندهی بودجه می‌تواند به خانواده ورزش کمک کند و اگر مشکلی باشد با همکاری سازمان برنامه و بودجه و دستگاه‌های نظارتی قابل حل شدن است.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر