تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

تعطیلی آخر هفته سینما

محمدرضا صابری، سخنگوی انجمن سینماداران با اعلام زمان تعطیلی سینما‌ها در آخر هفته، از استقبال تماشاگران از مستند «قاسم» گفت.

کد خبر: ۱۱۷۸۵۸
۱۳:۲۰ - ۱۴ دی ۱۴۰۰

تعطیلی آخر هفته سینما

دیدارنیوز ـ محمدرضا صابری، سخنگوی انجمن سینماداران درگفت‌وگویی بیان کرد: به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) سینما‌های سراسر کشور از عصر روز چهارشنبه، ۱۵ دی‌ماه تعطیل می‌شوند و روز پنج‌شنبه نیز اکران فیلم نخواهیم داشت تا صبح جمعه، ۱۷ دی‌ماه که فعالیت سینما‌ها از سرگرفته خواهد شد.

او درباره اینکه در حال حاضر سینما‌ها با چه ظرفیتی بلیت فروشی دارند؟ گفت: فعلا برای ۷۵ درصد ظرفیت سالن‌ها مجاز به فروش بلیت هستیم و البته این مقدار هیچ‌گاه در ماه‌های گذشته به ۱۰۰ درصد نرسیده بود. برای جشنواره فجر نیز تاکنون صحبت خاصی نشده تا مشخص شود چقدر از ظرفیت سالن‌ها امکان بلیت فروشی دارند.

صابری همچنین اضافه کرد:‌در روز گذشته مخاطبان استقبال خوبی از اکران فیلم مستند «قاسم» داشتند و اگرچه رایگان بودن در این استقبال بی‌تاثیر نبود، اما نشان داده شد که نمایش فیلمی از قهرمان‌های ملی می‌تواند مردم را به سینما دعوت کند.

مستند «قاسم» به تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی، کارگردانی مهدی فارسی و نویسندگی محمدرضا ابوالحسنی است که روز ۱۳ دی‌ماه به صورت رایگان در سینما‌های کشور به نمایش درآمد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سینمای ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر