تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

مسدود شدن ۱۶ محور فرعی در ۴ استان/ ایمن سازی دلیل انسداد

سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در بارندگی‌های امروز و شب گذشته تعدادی از محور‌های فرعی در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان مسدود شدند.

کد خبر: ۱۱۷۷۷۵
۱۴:۵۵ - ۱۳ دی ۱۴۰۰

مسدود شدن ۱۶ محور فرعی در ۴ استان

دیدارنیوز ـ سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در بارندگی‌های امروز و شب گذشته تعدادی از محور‌های فرعی در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان به علت شدت بارش‌ها و طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل به منظور جلوگیری از بروز حادثه و ایمن سازی مسیر مسدود شده است.

وی افزود: محور‌های فرعی زیارتعلی به رودان و بیکاه و محور‌های میناب-سندرک و بشاگرد-جاسک در استان هرمزگان مسدود شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در کرمان جنوب هم محور‌های فرعی مظفرآباد-بیژن، آباد-آبسردوئیه، محور زهکلوت-ایرانشهر، محور فاریاب-کهنوج و محور کهنوج فرعی تجدانو مسدود شده است.

شیرانی بیان کرد: محور کنگان فرعی چاه مبارک-بنود حاله در استان بوشهر و در استان سیستان و بلوچستان محور‌های فنوجیه رمشک، بزمان، دلگان به زهکلوت، دلگان به ایرانشهر، دلگان به هودیان، جلگه به چاهسار و مکسان مسدود شده است.

منبع: مهر
برچسب ها: سیل در ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی