تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

مسدود شدن ۱۶ محور فرعی در ۴ استان/ ایمن سازی دلیل انسداد

سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در بارندگی‌های امروز و شب گذشته تعدادی از محور‌های فرعی در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان مسدود شدند.

کد خبر: ۱۱۷۷۷۵
۱۴:۵۵ - ۱۳ دی ۱۴۰۰

مسدود شدن ۱۶ محور فرعی در ۴ استان

دیدارنیوز ـ سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در بارندگی‌های امروز و شب گذشته تعدادی از محور‌های فرعی در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان به علت شدت بارش‌ها و طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل به منظور جلوگیری از بروز حادثه و ایمن سازی مسیر مسدود شده است.

وی افزود: محور‌های فرعی زیارتعلی به رودان و بیکاه و محور‌های میناب-سندرک و بشاگرد-جاسک در استان هرمزگان مسدود شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در کرمان جنوب هم محور‌های فرعی مظفرآباد-بیژن، آباد-آبسردوئیه، محور زهکلوت-ایرانشهر، محور فاریاب-کهنوج و محور کهنوج فرعی تجدانو مسدود شده است.

شیرانی بیان کرد: محور کنگان فرعی چاه مبارک-بنود حاله در استان بوشهر و در استان سیستان و بلوچستان محور‌های فنوجیه رمشک، بزمان، دلگان به زهکلوت، دلگان به ایرانشهر، دلگان به هودیان، جلگه به چاهسار و مکسان مسدود شده است.

منبع: مهر
برچسب ها: سیل در ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر