تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
رئیس سازمان غذا و دارو مطرح کرد

قیمت دارو با هماهنگی بیمه‌ها افزایش می‌یابد

بهرام دارایی، رئیس سازمان غذا و دارو گفت: قیمت دارو با هماهنگی بیمه‌ها افزایش می‌یابد.

کد خبر: ۱۱۷۷۷۲
۱۴:۳۹ - ۱۳ دی ۱۴۰۰

افزایش قیمت دارو

دیدارنیوز ـ بهرام دارایی، رئیس سازمان غذا و دارو در پاسخ به این سوال که افزایش قیمت دارو چگونه اعمال می‌شود، افزود: افزایش قیمت‌ها با هماهنگی بیمه‌ها است و سازمان غذا و دارو، اصولاً در نیمه دوم سال نسبت به افزایش قیمت دارو اقدام می‌کند.

وی با عنوان این مطلب که درصد خیلی کمی افزایش قیمت دارو داشته ایم، تاکید کرد: افزایش قیمت دارو سالانه اتفاق می‌افتد، چون نمی‌خواهیم مردم در نیمه اول سال دغدغه گرانی دارو را داشته باشند.

دارایی در خصوص تعداد اقلام دارویی که افزایش قیمت داشته اند، گفت: تعداد آن‌ها قابل توجه نیست و از سال گذشته کمتر است. با این حال مشغول رایزنی با سازمان و برنامه و بودجه هستیم تا آن اقلام دارویی که افزایش قیمت داشته اند و هنوز تحت پوشش بیمه قرار نگرفته اند، توسط بیمه‌ها حمایت شوند.

منبع: مهر
برچسب ها: قیمت دارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی