تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

کاهش آبگرفتگی معابر در ۱۰ نقطه کلانشهر اهواز

مدیرعامل آبفا خوزستان گفت: ۲ سامانه بارشی قابل توجه در چند روز گذشته بر اهواز تاثیر گذاشت که تنها ۱۰ نقطه این شهر دچار گرفتگی شد.

کد خبر: ۱۱۷۷۲۱
۰۸:۱۸ - ۱۳ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: محمدرضا کرمی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با موثردانستن اقدام انجام شده برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز گفت: ۲ سامانه بارشی قابل توجه در چند روز گذشته بر اهواز تاثیر گذاشت که تنها ۱۰ نقطه این شهر دچار گرفتگی شد، این در حالی است که با این حجم بارندگی در گذشته ۲۰۰ نقطه دچار آبگرفتگی می‌شد.

وی افزود: سرعت اجرای شبکه فاضلاب اهواز قابل مقایسه با گذشته نیست و سرعت اصلاح، تعمیر و توسعه شبکه فاضلاب اهواز در دولت سیزدهم هفت برابر شده است و تاکید رییس جمهور بر تکمیل طرح جامع فاضلاب اهواز در نخستین سفر استانی وی به خوزستان و تخصیص اعتبارات ملی خوب به این طرح، سرعت تکمیل و اصلاح آن را به طور چشمگیری افزایش داده است.

کرمی نژاد ادامه داد: پیش از سفر رییس دولت سیزدهم به خوزستان، تنها ۲۰ جبهه کاری فعال برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز وجود داشت که امروز با پیگیری وزیر نیرو و تاکید رییس جمهور، این شبکه در ۱۴۱ جبهه کاری فعال در حال اصلاح، تعمیر و توسعه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان افزود: نتیجه مثبت و موثر اقدام‌های انجام شده برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز در بارندگی‌های اخیر در این شهر به خوبی مشهود بود.

وی بیان کرد: روند اصلاح نقاطی در اهواز که در بارش‌های اخیر با آب گرفتگی قابل توجه روبه رو شدند آغاز و در گام نخست سه نقطه از این معابر اصلاح شد و امیدواریم تا پیش از بارندگی‌های پیش رو، چهار نقطه دیگر نیز اصلاح شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان ادامه داد: معضل بالازدگی فاضلاب و آب گرفتگی معابر اهواز با اقدام‌های اصلاحی شبکه فاضلاب این شهر تا پایان امسال به طور کامل برطرف می‌شود.

کرمی نژاد با اشاره به عملیات اجرایی اصلاح خط عبوری لوله یکهزار و ۶۰۰ میلیمتری فاضلاب اهواز از زیر خط راه آهن گفت: این خط ۱۴ کیلومتر طول دارد که ۸۷ متر اصلاحی آن از زیر سه خط موازی راه آهن عبور خواهد کرد.

وی افزود: از این ۸۷ متر تاکنون ۵۲ متر اجرا شده و با تکمیل آن تا بهمن امسال، اتصال این خط به تصفیه خانه شرق اهواز سرعت می‌گیرد.

وی ادامه داد: با اصلاح خط عبوری این فاضلاب و اتصال به تصفیه خانه شرق اهواز، ۶۰ هزار متر متر مربع فاضلاب توسط این خط جمع آوری و به تصفیه خانه وارد می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی