تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

درخشش دانش آموز اهوازی در جشنواره بین المللی حمایت از کودکان بیمار

دانش پژوه پژوهش سرای امام جعفرصادق (ع) ناحیه ۴ اهواز موفق به کسب رتبه برتر جهانی هفتمین جشنواره بین المللی حمایت از کودکان بیمار شد.

کد خبر: ۱۱۷۷۲۰
۲۱:۲۷ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: یاسین معتوکی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز با اشاره به اینکه هفتمین جشنواره نقاشی برای کودکان با هدف توجه و حمایت از سلامت روان کودکان و نوجوانان برگزار شد، اظهار کرد: هفتمین جشنواره نقاشی برای کودکان همچون سال‌های گذشته به میزبانی کشور‌های مختلف توسط گروه بین المللی سلامت و هنر از گروه‌های فعال شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی یوسرن برگزار شد.

وی در ادامه افزود: از مجموع آثار ارزنده‌ی ارسالی بیش از ۳۰ کشور دنیا به دبیرخانه جشنواره، لاوین حسن زاده اسکویی دانش پژوه پژوهش سرای امام جعفرصادق (ع) و دانش آموز متوسطه فرزانگان ناحیه ۴ اهواز توانست موفق به کسب رتبه برتر بین المللی شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز در پایان ضمن تبریک این موفقیت به دانش آموزان و تشکر از زحمات همکاران و حمایت‌های اولیاء جهت شناسایی دانش آموزان مستعد و علاقمند، از مجموعه پرسنل شاغل در پژوهش سرای امام جعفرصادق (ع) که در راستای پرورش و هدایت دانش آموزان در مسیر علاقه‌ها و استعدادهایشان همت کردند، تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی