تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

درخشش دانش آموز اهوازی در جشنواره بین المللی حمایت از کودکان بیمار

دانش پژوه پژوهش سرای امام جعفرصادق (ع) ناحیه ۴ اهواز موفق به کسب رتبه برتر جهانی هفتمین جشنواره بین المللی حمایت از کودکان بیمار شد.

کد خبر: ۱۱۷۷۲۰
۲۱:۲۷ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: یاسین معتوکی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز با اشاره به اینکه هفتمین جشنواره نقاشی برای کودکان با هدف توجه و حمایت از سلامت روان کودکان و نوجوانان برگزار شد، اظهار کرد: هفتمین جشنواره نقاشی برای کودکان همچون سال‌های گذشته به میزبانی کشور‌های مختلف توسط گروه بین المللی سلامت و هنر از گروه‌های فعال شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی یوسرن برگزار شد.

وی در ادامه افزود: از مجموع آثار ارزنده‌ی ارسالی بیش از ۳۰ کشور دنیا به دبیرخانه جشنواره، لاوین حسن زاده اسکویی دانش پژوه پژوهش سرای امام جعفرصادق (ع) و دانش آموز متوسطه فرزانگان ناحیه ۴ اهواز توانست موفق به کسب رتبه برتر بین المللی شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز در پایان ضمن تبریک این موفقیت به دانش آموزان و تشکر از زحمات همکاران و حمایت‌های اولیاء جهت شناسایی دانش آموزان مستعد و علاقمند، از مجموعه پرسنل شاغل در پژوهش سرای امام جعفرصادق (ع) که در راستای پرورش و هدایت دانش آموزان در مسیر علاقه‌ها و استعدادهایشان همت کردند، تقدیر و تشکر کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر