تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

هماهنگی برای برگزاری «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران»

حسین صفری، معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از هماهنگی با سازمان‌ها، نهاد‌ها و دستگاه‌های همکار برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در نیمه اول بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۶۸۳
۱۲:۵۹ - ۱۲ دی ۱۴۰۰

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، حسین صفری، معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران ویژه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اظهار کرد: در اولین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت برگزاری این نمایشگاه، شرایط تقریبا مطلوبی را شاهد بودیم.

معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با بیان این‌که بنا شد ایراد‌ها و مشکلات اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را مرتفع کنیم، بیان کرد: برای دومین دوره این نمایشگاه سامانه خرید کتاب، برنامه‌ها و فعالیت‌های اجرایی، شیوه همکاری با نهاد‌های و سازمان‌ها و... را آسیب‌شناسی کرده و شرایط را بهبود بخشیدیم.

او با اشاره به مکاتبه محمدمهدی اسماعیلی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - با عیسی زارع‌پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در خصوص امنیت سامانه بازدید و خرید کتاب از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: برای به صفر رساندن اشکالات فنی این سامانه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درخواست کمک کرده‌ایم. طی این مکاتبه با سازمان فناوری اطلاعات ایران در خصوص سامانه بازدید و خرید کتاب، امنیت، اجرا و... دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جلسات متعددی برای بررسی سایت‌های موجود در حال برگزاری است تا با کمترین مشکل وارد فاز اجرایی شویم. همچنین در این نامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست ترافیک رایگان برای ناشران و بازدیدکنندگان دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را داشتند که امیدواریم طی مذاکراتی که انجام می‌دهیم این امر محقق شود.

او ادامه داد: همچنین در این مکاتبه خواسته شده شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران همکاری بیشتری با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران داشته باشد و علاوه بر قراردادی که با خانه کتاب و ادبیات ایران دارد، تخفیف‌های بیشتری ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارائه دهد. می‌خواهیم شرکت پست، نمایشگاه مجازی کتاب تهران را به صورت ویژه ببیند.

حسین صفری در پایان گفت: برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب در سال جاری و در استان اصفهان و آذربایجان غربی، هماهنگی و همدلی ناشران و خانه کتاب و ادبیات ایران را با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بیشتر کرد و امیدواریم این همراهی با قوت بیشتری در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ادامه پیدا کند. همچنین امیدواریم با در نظر گرفتن تخفیف‌ها و شرایط بهتری که از سوی شرکت ملی پست اعمال می‌شود، بتوانیم کار ویژه‌ای برای ناشران و مخاطبان کتاب انجام دهیم تا مردم و ناشران بتوانند در این شرایط اقتصادی از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر