تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

محتکران و گرانفروشان نقره داغ می‌شوند

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: تعزیرات حکومتی به عنوان یک سیستم نظارتی، باید برخوردی جدی با افراد محتکر و سودجو داشته باشد.

کد خبر: ۱۱۷۶۳۴
۲۱:۲۵ - ۱۱ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: آقارضا فتوحی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: ستاد تنظیم بازار یکی از فاکتور‌های اساسی برای آرامش مردم است اگر دستگاه‌های اجرایی هر کدام به وظیفه خود عمل کنند، مشکلی نخواهیم داشت.

وی افزود در حال حاضر با توجه به وضعیت، منابع مصرفی که در کشور و استان وجود دارد، مشکلی نداریم، اما یکسری از افراد به دنبال احتکار کردن و منافع شخصی خود هستند که تعزیرات حکومتی باید برخوردی جدی با افراد محتکر و سودجو داشته باشد و از آن‌ها گذشت نکند.

فتوحی با بیان اینکه در تمامی محصولات مشکلی نداریم؛ قیمت مرغ حتی به زیر قیمت مصوب رسیده است و سایر محصولات نیز در همین وضعیت قرار دارند؛ این موضوع به معنای این است که می‌توان قیمت‌ها را کنترل کرد.

معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان تصریح کرد: فرمانداران به عنوان نماینده دولت در شهرستان‌ها بوده و مسئول پیگیری و تنظیم بازار هستند و باید احاطه کاملی را در این خصوص داشته باشند اضافه کرد: با توجه به اینکه تمام مسائل تنظیم بازار از وزارت صمت به جهاد کشاورزی انتقال یافته است، جهاد کشاورزی باید ضمن آموزش به نیرو‌های خود، به صورت ویژه موارد تنظیم بازار را دنبال کند تا مشکلی به وجود نیاید.

اینمقام مسئول گفت: یکی از مشکلاتی که در بحث تنظیم بازار محصولات کشاورزی وجود دارد، انبار کردن و ذخیره سازی محصولات برای دو سه ماه آینده است و دستگاه‌های دیگر مانند سازمان بسیج و صنعت، معدن و تجارت باید با جهاد کشاورزی همکاری داشته و  تعزیرات حکومتی نیز بر این موضوع نظارت و رصد کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر