تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

استراتژی مجیدی در نقل و انتقالات نیم فصل

استقلال صدرنشین لیگ برتر است و شانس بالایی برای قهرمانی نیم فصل دارد، با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات نیم فصل فرهاد مجیدی استراتژی این تیم در نقل و انتقالات را تعیین کرده است.

کد خبر: ۱۱۷۶۲۱
۱۵:۱۸ - ۱۱ دی ۱۴۰۰

استراتژی مجیدی در نقل و انتقالات نیم فصل

دیدارنیوز: سرمربی استقلال استراتژی تیمش را در فصل نقل و انتقالات مشخص کرده است

فرهاد مجیدی اجازه پیوستن بازیکنان نیمکت نشین تیمش را به تیم‌های مدعی لیگ برتر در نقل و انتقالات زمستانی نخواهد داد.

در فاصله چند هفته مانده به شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی چند بازیکن استقلال هستند که شرایط خوبی در این تیم ندارند و شایعاتی در مورد جدایی شان به گوش می‌رسد.

از رشید مظاهری، بابک مرادی، امین قاسمی نژاد و محمدرضا آزادی به عنوان بازیکنانی یاد می‌شود که شایعاتی در مورد جدایی شان در نیم فصل وجود دارد و فرهاد مجیدی با همفکری مدیران باشگاه باید در مورد آن‌ها تصمیم گیری کنند.

در این بین فرهاد مجیدی اعلام کرده است نباید بازیکنی از استقلال به تیم‌های مدعی برود تا به این شکل آبی‌ها رقبای اصلی خود را قوی‌تر نکنند.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید بازیکنان استقلال که در این فصل کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده اند، چه تصمیمی در مورد آینده خود خواهند گرفت.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر