تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

درخواست هزاران نفر از مردم کرمان برای انتخاب استاندار جوان و انقلابی

گروهی از مردم استان کرمان با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت خواسته‌اند استانداری جوان و انقلابی برای این استان انتخاب کند.

کد خبر: ۱۱۷۵۹۷
۱۳:۱۵ - ۱۱ دی ۱۴۰۰

درخواست هزاران نفر از مردم کرمان برای انتخاب استاندار جوان و انقلابی

 

دیدارنیوز: گروهی از مردم استان کرمان با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت خواسته‌اند استانداری جوان و انقلابی برای این استان انتخاب کند.

در متن این کارزار که تا امروز بیش از ۵ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند آمده است:

«به استحضار می‌رساند استان کرمان پهناورترین استان ایران و یکی از ثروتمندترین استان‌های کشور عزیزمان می‌باشد که متاسفانه علی رغم داشتن معادن بزرگ و ثروت‌های عظیم خدادادی، متاسفانه محرومترین نقاط کشور نیز در این استان قرار دارد. مردم استان کرمان برای تغییر وضع موجود با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری خواستار تغییر در روند مدیریت استان شدند.

استان کرمان که اکنون لقب جهانشهر مقاومت را دارد، استانداری در حد نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی می‌طلبد. تشکل‌های ولایی و انقلابی استان کرمان از حضرتعالی تقاضا دارند شخصا بر انتخاب استاندار کرمان نظارت داشته و هر چه سریعتر استانداری جوان و انقلابی برای این استان انتخاب گردد.»

این کارزار تا تاریخ ۱۶ بهمن در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/۲۲۴۷۶) در حال جمع‌آوری امضاست.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر