تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

فولاد خوزستان پیش قدم در انجام مسئولیت‌های اجتماعی

شرکت فولاد خوزستان با پشتکار و اعزام ماشین‌آلات و نیروی انسانی متخصص، نسبت به بهره‌برداری و عملیاتی نمودن سپتیک و مسیر انتقال آب، حد فاصل محور سردار شهید علی هاشمی و میدان لوله سازی اقدام نمود.

کد خبر: ۱۱۷۵۵۴
۰۸:۳۰ - ۱۱ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: به دنبال هشدار‌های اخیر سازمان هوا شناسی و سازمان مدیریت بحران استانداری خوزستان در خصوص بارش باران‌های شدید در روز‌های اخیر و نگرانی از بروز مشکلاتی در مسدود شدن معابر شهری، شرکت فولاد خوزستان با پشتکار و اعزام ماشین‌آلات و نیروی انسانی متخصص، نسبت به بهره‌برداری و عملیاتی نمودن سپتیک و مسیر انتقال آب، حد فاصل محور سردار شهید علی هاشمی و میدان لوله سازی اقدام نمود.

 زاوش امین زاده مسئول ارتباطات منطقه‌ای و امور اجتماعی اظهار داشت: این اقدامات به دستور مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و با پیگیری‌های دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی، با هدف رفاه حال شهروندان گرامی صورت پذیرفت.

وی افزود: واحد ارتباطات منطقه‌ای و امور اجتماعی به نمایندگی از شرکت فولاد خوزستان، با حضور در منطقه و به کارگیری ماشین‌آلات و پمپ‌های صنعتی، اقدام به راه اندازی مسیر انتقال آب در مسیر‌های یاد شده، برای جمع‌آوری آب‌های سطحی حاصل از بارش نمود.

گفتنی است، پیش از این نیز شرکت فولاد خوزستان در زمان آبگرفتگی حاصل از بارش‌های باران با اعزام ماشین‌آلات و پمپ‌های صنعتی به مناطق آب‌گرفته در شهرستان‌های اهواز و کارون اقدام نموده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر