تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

بررسی چگونگی اتصال نیروگاه دوکوهه به شبکه برق منطقه ای خوزستان

با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در محل پروژه نحوه اتصال نیروگاه سیکل ترکیبی دوکوهه به شبکه انتقال و فوق توزیع ناحیه شمال خوزستان بررسی شد.

کد خبر: ۱۱۷۵۵۰
۲۰:۰۲ - ۱۰ دی ۱۴۰۰

بررسی چگونگی اتصال نیروگاه دوکوهه به شبکه برق منطقه ای خوزستان

دیدارنیوز خوزستان: روز چهارشنبه ( هشتم دی ماه) نحوه بهره برداری و سناریوهای اتصال نیروگاه دوکوهه برای تابستان ۱۴۰۱ به خط ۲۳۰ کیلوولت و فاز اول پست برق سبزآب شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور محمود دشت بزرگ مدیرعامل این شرکت و مسئولین مربوطه بررسی شد.

نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس F دوکوهه اندیمشک با هدف افزایش توان تولید برق در خوزستان به ویژه ناحیه شمال احداث شده و بنا است در سال ۱۴۰۱ وارد مدار شود به همین دلیل سناریوهای نحوه اتصال آن به شبکه برق و نحوه بهره برداری از آن مورد بررسی قرار گرفته است.

بازدید از خطوط نیروگاه دوکوهه و پست برق عبدالخان از دیگر محورهای سفر برق آوران شرکت برق منطقه ای خوزستان به اندیمشک و دزفول بوده است.

معاونت های برنامه ریزی و تحقیقات، بهره برداری، طرح و توسعه و مشاورین و همکاران مرتبط با پست سبزآب و خطوط نیروگاه دوکوهه نیز در این بازدید حضور داشتند.

بنا بر این گزارش، شرکت برق منطقه ای خوزستان رسالت تامین و پایداری برق در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

برچسب ها: برق خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر