تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

دریافت مجدد گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی پتروشیمی شهید تندگویان

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان موفق به دریافت مجدد گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی شد.

کد خبر: ۱۱۷۵۴۳
۱۸:۰۰ - ۱۰ دی ۱۴۰۰

دریافت مجدد گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی پتروشیمی شهید تندگویان

دیدارنیوز خوزستان: مهندس ملک زاده رئیس مجتمع و نماینده مدیریت در امور سیستم‌ها و استاندارد‌ها در گفتگویی اظهار کرد: پس از انجام ممیزی شخص ثالث که توسط تیم ممیزی شرکت ارزیابان کیفیت خاورمیانه در تاریخ‌های ۲۹ و ۳۰ آذر ماه و ۱ دی ماه انجام شد پتروشیمی شهید تندگویان موفق به دریافت مجدد گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی یکپارچه گردید.مهندس ملک زاده همچنین خاطرنشان کرد این ممیزی بر مبنای استاندارد‌های ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵, ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵, ISO۴۵۰۰۱:۲۰۱۸, ISO۱۰۰۰۲:۲۰۱۸, ISO۲۹۰۰۱:۲۰۲۰, ISO۲۲۰۰۰:۲۰۱۸, HACCP, ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۸ انجام شد و انطباق فرایند‌ها و عملکرد سازمان با استاندارد‌های مدیریتی مورد تایید شرکت گواهی دهنده قرار گرفت.

ایشان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدیران، سرپرستان و کارکنان سازمان کسب این موفقیت را به خانواده بزرگ تندگویان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با سرلوحه قرار دادن اصول و الزامات سیستم‌های مدیریتی گام‌های موثری در جهت رشد و تعالی سازمان برداشته شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی