تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

دیدار مدیر عامل نفت و گاز مارون با فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان

مدیر عامل، جمعی از مدیران و امام جماعت شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون به همراه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این شرکت با سرهنگ باقری، فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب دیدار کردند.

کد خبر: ۱۱۷۵۳۳
۲۰:۱۸ - ۰۹ دی ۱۴۰۰

دیدار مدیر عامل نفت و گاز مارون با فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان

دیدارنیوزخوزستان:در این دیدار که چهارشنبه ۸ دی برگزار شد، مهندس حمید کاویان ضمن تقدیر از عملکرد شایسته سرهنگ عباس ممبینی، فرمانده پیشین حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان،  تلاشهای یکایک بسیجیان این حوزه را در راستای نهادینه سازی فرهنگ بسیج در صنعت نفت جنوب به ویژه در بخش سازندگی و امداد رسانی، سازنده ارزیابی کرد و گفت: بسیج همواره در عرصه خدمت رسانی به مردم و صیانت از دارایی های سازمان درخشیده است و مایه مباهات است که اعلام کنیم بیشتر طرح ها و پروژه های شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی را با دست توانای بسیجیان به سرانجام رساندیم‌.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، اظهار داشت: شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون آماده است در برنامه های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی حوزه مشارکت فعال داشته باشد تا اهداف سازمان در این زمینه بیش از پیش تحقق یابد.

سرهنگ حسن باقری، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب نیز از حضور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون و همراهان وی در حوزه تقدیر کرد و آمادگی خود برای همکاری های بیشتر اعلام داشت

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر