تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...
امام جمعه اهواز:

نهم دیماه روز بصیریت و پیوند عمیق مردم با ولایت است

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت:نهم دیماه روز بصیریت و پیوند عمیق مردم با ولایت است و به همین دلیل این روز هر سال باید جشن گرفته شود.

کد خبر: ۱۱۷۵۱۳
۱۲:۴۳ - ۰۹ دی ۱۴۰۰

نهم دیماه روز بصیریت و پیوند عمیق مردم با ولایت است

 به گزارش دیدارنیوز خوزستان حجت الاسلام والمسلمین سید نبی موسوی فرد روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت ۹ دی در محل محصلای الغدیر اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نهم دیماه روز بصیریت و پیوند عمیق مردم با ولایت است و به همین دلیل این روز هر سال باید جشن گرفته شود.

وی افزود: دشمنان انقلاب بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب، جنگ هشت ساله را به صورت تمام عیار بر علیه مردم ایران اسلامی آغاز کردند و در این هشت سال با تمام قوا تلاش کردند تا مردم را به زانو دربیاورند اما همین مردم با دست خالی در برابر دشمن تا بیخ دندان مسلح ایستادند و اجازه ندادند تا یک وجب از خاک ایران به دست دشمنان بیفتند.

 نماینده ولی فقیه بیان کرد: به همین خاطر آنها بسیار خشمگین شده و همواره بعد از دوران دفاع مقدس تلاش کرده اند تا از طریق دشمن درونی به اهداف شومشان برسند و در این مسیر در دیماه ۱۳۸۸ فتنه اکبر خود را آغاز کردند اما باز مردم ولایتمدار ایران اسلامی در نهم دیماه با خلق حماسه ای بزرگ به خیابانها آمده و با ولایت و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کرده و اعلام کردند که تا پای جانشان در برابر دشمن خواهند ایستاد و اجازه نخواهند داد تا خاری در پای انقلاب فرورود.

وی افزود: دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی ایران هیچگاه از توطئه های خود بر علیه نظام دست نخواهد کشید به همین دلیل مردم با بصیرت ایران اسلامی بایستی همواره در برابر این توطئه ها هوشیار باشند و اجازه ندهند تا دشمن در بین آنها نفوذ پیدا کند.

حجت الاسلام موسوی فرد گفت: خوشبختانه مردم قدردان و انقلابی ایران اسلامی که همواره سد محکمی در برابر دشمنان بوده امروز هم با شور و هیجان بالا در همایش نهم دیماه در اهواز شرکت کرده و با رهبر انقلاب و آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند.

وی با بیان اینکه نهم دیماه نماد بصیرت و انقلابی بودن مردم ایران اسلامی است  تصریح کرد:دشمن باید از این حضور پر شور مردم ایران درس عبرت بگیرد و دست از فتنه های خود بردارد زیرا اگر باز هم به میدان بیاید مردم محکمتر از گذشته به او تو دهنی خواهند زد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد: مردم ایران اسلامی قدر انقلاب و ارزشهای والای اسلامی را می دانند وبه هیچ وجه اجازه نخواهند داد تا خطری متوجه این نظام و این انقلاب شود زیرا اعتقاد دارند که پرچم این نظام را بایستی به دست صاحب اصلی آن که حضرت ولی عصر (عج) برسانند.
وی در پایان از حضور پرشور مردم در حماسه دیماه قدردانی کرد و گفت: مسئولان نظام هم بایستی قدر این مردم را بدانند و با کار و تلاش جواب این بصیرت مردم را در عمل و در خور آنها ارائه دهند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر