تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

حماسه نهم دی از ماندگارترین روز‌های انقلاب اسلامی ما است

سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه گفت: حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ از ماندگارترین روز‌های انقلاب اسلامی ماست که بدون شک این مانایی براثر حماسه ونقش آفرینی مردمان ولایتمدارمان در دفاع از حریم ولایت بوده است.

کد خبر: ۱۱۷۵۱۰
۱۲:۰۳ - ۰۹ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: حسن نبوّتی سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه گفت: حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ از ماندگارترین روز‌های انقلاب اسلامی ماست که بدون شک این مانایی براثر حماسه ونقش آفرینی مردمان ولایتمدارمان در دفاع از حریم ولایت بوده است.

وی افزود: مردم شجاع و همیشه در صحنه‌ی مان با شگفتی سازی حضورشان و با پیروی از ولایت فقیه پاسخی قاطع ومحکم به دخالت‌های بیگانگان و نفی آنان دادند که برماست به نحو شایسته‌ای آن را گرامی بداریم.

نبوتی ادامه داد: این حماسه برگ زرینی از شکوه حضور ملت ونقطه عطفی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سرپرست فرمانداری ایذه ضمن گرامیداشت این حماسه‌ی عظیم، گفت: نهم دی ماه را که تبلور بصیرت و ولایتمداری همه‌ی مردم عزیز ما در سراسر ایران اسلامی است به ویژه خدمت مردمان شهید پرور شهرستان ایذه تبریک می گوییم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر