تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

حسن روشن: گلر استقلال در رختکن حرفی زد که از پیروزی تیم مطمئن شدم

خبرورزشی نوشت:حسن روشن پیشکسوت استقلال دیروز بعد از سال‌ها در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد.

کد خبر: ۱۱۷۵۰۶
۱۱:۲۹ - ۰۹ دی ۱۴۰۰

گلر استقلال در رختکن حرفی زد که از پیروزی تیم مطمئن شدم

دیدارنیوز ـ حسن روشن در خصوص دیدار دو تیم استقلال و فولاد در هفته دوازدهم رقابت‌ها لیگ برتر گفت: قبل بازی بازیکنان و کادر فنی را دیدم. خوشبختانه روحیه بسیار بالایی داشتند و برایشان آرزوی موفقیت کردم. قبل ازشروع بازی نکونام را دیدم و برای او و تیمش هم آرزوی موفقیت کردم. خداراشکردیروز پرسپولیس و استقلال هر دو تیم موفق به کسب پیروزی شدند و به آن‌ها تبریک می‌گویم. اگر هواداران راضی باشند هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید.

وی در مورد عملکرد آرمان رمضانی با توجه به این که سومین بازی است که از ابتدا در ترکیب استقلال قرار می‌گیرد گفت: آرمان رمضانی با وضعیت فیزیکی که دارد باید به او فرصت بیشتری داده شود و امیدوارم بتواند از توانایی فیزیکی که دارد بهترین استفاده کند. او بازیکن آینده داری است و ان شالله بتواند از توانایی‌های خود به خوبی استفاده کند و برای استقلال مفید باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد حسینی و خط دفاع استقلال با توجه به این که تنها ۲ گل خورده در لیگ برای خود ثبت کرده اند عنوان کرد: روحیه دروازه بان استقلال قبل از بازی خیلی خوب بود و در رختکن تیم با بازیکنان صحبت کرد و از آن‌ها قسم گرفت که از تمام توانایی‌های خود استفاده کنند. با شنیدن صحبت‌های حسینی واضح بود که استقلال در این بازی موفق می‌شود. خط دفاع آبی پوشان روز به روز بهتر می‌شود. البته اشتباهاتی وجود دارد، ولی اشتباهات تاثیر گذاری نبود و با تمرینات اختصاصی می‌توان این نقص را حل کرد.

روشن در خصوص این که به چه دلیل به او اجازه ورود به ورزشگاه را ندادند گفت: شخصی به نام توکلی من را دید و به من اجازه ورود نداد و در حالی که نامه نگاری به رئیس استادیوم درست انجام شده بود، من را یک ساعت جلو در نگه داشتند. در نهایت توکلی به من گفت مقصر این مسائل اطلاعات است. او اعلام کرد که من شما را نشناختم و از من عذرخواهی کرد و سپس وارد ورزشگاه شدم. اگر زمانی علی پروین به استادیوم برود و او را نشناسند و این گونه با او برخورد کنند، فاجعه رخ می‌دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پس از اتمام ماجرا‌های جلو در ورزشگاه فرهاد مجیدی در رختکن استقلال به او حرفی زد با خیر عنوان کرد: من سرمربی استقلال را دیدم و او من را به بازیکنان و کادر فنی معرفی کرد. من برای آن‌ها آرزوی موفقیت کردم و هیچ گونه صحبتی با فرهاد مجیدی در مورد اتفاقات جلو در ورزشگاه انجام نشد.

برچسب ها: فوتبال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر