تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

عقد تفاهمنامه تشکیل اکیپ غواصی ناحیه جنوب غرب صنعت آب و برق در اهواز

کد خبر: ۱۱۷۴۸۴
۱۸:۱۴ - ۰۸ دی ۱۴۰۰

عقد تفاهمنامه تشکیل اکیپ غواصی ناحیه جنوب غرب صنعت آب و برق در اهواز

دیدارنیوز خوزستان:جلسه عقد تفاهمنامه آموزشی غواصی صنعتی جنوب و حنوب غرب صنعت آب و برق کشور به میزبانی این شرکت برگزار شد.

این جلسه که با حضور سید اعتضاد مقیمی مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، سواعدی مدیرکل فنی و حرفه ای خوزستان، رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، رئیس مرکز غواصی وزارت نیرو، حسین زاده دبیر شورای ورزش وزارت نیرو، سرپرست برق اهواز و جمعی از مدیران و معاونین این شرکت در ستاد مرکزی برق اهواز برگزار شد.

مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در این جلسه با تسلیت ایام سوگواری بانوی دو عالم (س) و گرامیداشت یاد و نام سردار سلیمانی گفت: آخرین منطقه که خوشبختانه مقرر شد اکیپ غواصی آن تشکیل شود منطقه جنوب و جنوب غرب کشور می باشد و استانهای خوزستان ابلام و کرمانشاه در آن قراردارند ولی بحثی که بصورت خاص بامرکز آموزش فنی و حرفه ای در ماهشهر دنبال می کنیم که یک مرکز تخصصی غواصی صنعتی و ظاهرا تنها مرکز غواصی صنعتی نیز می باشد که قرار است همکاران در آن اموزش ببینند.

سید اعتضاد مقیمی افزود: هدف مورد نظر ما استفاده از ظرفیت این مرکز برای آموزش غواصان چهارناحیه دیگر کشور نیز می باشد و آموزشهای آنها در مرکز ماهشهر برگزار می شود.

در ادامه این جلسه سواعدی مدیرکل فنی و حرفه ای استان خوزستان با اشاره اهمیت توسعه انسانی و آمادگی این مجموعه برای برگزاری دوره های مختلف اموزشی گفت: توجه به مباحث توسعه منابع انسانی خصوصا آموزش کارکنان موضوع بسیار مهمی است و فنی حرفه ای پیش قدم برگزاری دوره های مختلف است.

وی افزود: آموزش غواصی یکی از دوره های پرمخاطره و مهم است که اجرای آن نیازمند برنامه ریزی دقیق است و مراکز آموزشی فنی و حرفه ای خوزستان و خصوصا مرکز تخصصی ماهشهر این امادگی را برای همکاری دارد.

در بخش دیگری از این جلسه چهل امیرانی رئیس اکیپ مرکزی غواصی وزارت نیرو گفت: مقرر شده این دوره آموزشی در سطح یک و دو برگزار شود و این دوره های آموزشی به منظور آموزش تخصصی و همچنین اخذ گواهینامه های فنی و تخصصی انجام می گیرد

وی افزود: این دوره های در دو مرحله عمومی و غواصی برگزار می شود و گروهها در این دوره ها آموزشهای لازم را زیر نظر کارشناسان تخصصی فرا می گیرند و کلیه عملیاتهای تخصصی غواصی توسط این گروههای انجام خواهد شد.

برچسب ها: خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر