تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

افزایش ظرفیت ایستگاه پمپاژ فاضلاب در بندرامام خمینی (ره)

مدیر اداره آبفا بندر امام خمینی (ره) از نصب پمپ ۶ اینچ در ایستگاه A۱ در فاز سه با تلاش نیرو‌های بهره برداری این اداره خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۴۲۲
۱۰:۱۷ - ۰۸ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: حسین خواجوی مدیر اداره آبفا بندر امام خمینی (ره)  گفت: با وارد مدار شدن پمپ ۶ اینچ روی خط ۲۵۰ آب‌های سطحی ظرفیت ایستگاه پمپاژ A۱ فاضلاب افزایش یافت

وی در ادامه بیان داشت: به منظور آمادگی این ایستگاه برای فصل بارش هاجدید، پمپ سوم وارد مدار بهره برداری قرار گرفت و تا مشکلی برای شهروندان در این منطقه به وجود نیاید.

خواجوی در پایان از شهروندان درخواست می‌شود از انداختن زباله، نخاله و اشیاء به شبکه ومنهول‌های فاضلاب خودداری کنند، زیرا بیشترین مشکلات پمپ‌ها گیر کردن اشیاء و اجسام شناور در فاضلاب به درون پروانه پمپ‌ها است و به افرادی که رعایت نمی‌کنند یادآور می‌شویم که شبکه و منهول فاضلاب زباله دانی نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی