تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

آمادگی برای بارندگی های پیش رو

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: تمام ادارات، دستگاه‌ها و مردم شهرستان برای موج جدید بارندگی‌ها و آب‌گرفتگی‌های احتمالی آمادگی کامل داشته باشند.

کد خبر: ۱۱۷۴۰۴
۲۱:۴۶ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: فریدون بندری سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: تمام ادارات، دستگاه‌ها و مردم شهرستان برای موج جدید بارندگی‌ها آمادگی کامل داشته باشند و هیچ مدیری تا اطلاع ثانوی حق خروج از شهرستان را ندارد.

وی با اشاره به آغاز موج جدید بارندگی‌ها، بر ضرورت آمادگی کامل اعضای ستاد بحران شهرستان و استفاده از تمام ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در راستای مدیریت بحران‌های احتمالی تاکید کرد.

بندری افزود: موج جدید بارندگی‌ها از بامداد چهارشنبه آغاز می‌شود و با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی هواشناسی، احتمال آب‌گرفتگی معابر و طغیان رودخانه‌ها وجود دارد، بنابراین همه باید برای بحران احتمالی پیش رو از آمادگی لازم برخوردار باشند.

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر همچنین با تأکید بر لزوم اجرای مصوبات شورای مدیریت بحران شهرستان، گفت: باید مصوبات ستاد بحران شهرستان به صورت کامل اجرایی شود و همه دستگاه‌های عضو نیز تمام اقداماتشان را به دبیر ستاد ارائه کنند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر