تیتر امروز

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خردادی دیگر و بغضی ۲۵ ساله

دوم خرداد ۷۶ غبطه و بُغضی است که تبدیل به وا دریغای ما شده است، روزی که امید به فردا را در ما زنده کرد و امروز خود حسرت گذشته ما شده است و از ترس فردا هر سال می‌گوییم دریغ از پارسال.

کشف اموال مسروقه از یک انبار ضایعاتی در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از کشف اموال مسروقه از یک انبار ضایعاتی و دستگیری ۲ مالخر در این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۴۰۰
۲۰:۵۰ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: سرهنگ حسین زلقی فرمانده انتظامی آبادان اظهار کرد: در ادامه طرح شناسایی انبار‌های متخلف ضایعاتی و مالخران اموال مسروقه به انبار‌های ضایعاتی در شهرستان آبادان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در همین ارتباط ماموران کلانتری ۱۳ در قالب طرح عملیاتی پس از هماهنگی با مرجع قضائی، موفق شدند یک انبار ضایعاتی متخلف را شناسایی و در بازرسی به عمل آمده مقادیری اموال مسروقه از قبیل: ۷۵ عدد انواع باتری خودرو و موتورسیکلت، ۱۵۰ متر کابل مخابراتی، ۳۵۰ کیلو سیم مسی و کابل برق فشارقوی و همچنین سایر تجهیزات مسروقه نظیر؛ ابزارآلات بنایی و چراغ روشنایی معابر کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با بیان اینکه انبار مذکور توسط ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلمب شد، تصریح کرد: در همین ارتباط ۲ مالخر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی