تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

ورود فدراسیون به رفتار غیراخلاقی یک بازیکن

فدراسیون فوتبال به یکی از جنجالی‌ترین صوت و تصویر منتشر شده از بازیکن تیم ملی ورود کرد و به احتمال فراوان این بازیکن از حضور در تیم ملی محروم خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۷۳۸۸
۱۸:۲۱ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

ورود فدراسیون به رفتار غیراخلاقی یک بازیکن

دیدارنیوز:
انتشار فایل صوتی از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش الاهلی قطر باعث شد تا همگان نسبت به این موضوع ورود کنند.

صوتی که نشان از رفتار غیرمتعارف مدافع تیم ملی ایران در اردوی شاگردان دراگان اسکوچیچ در اتوبوس اختصاصی در قطر دارد.

کنعانی زادگان در نخستین واکنش خود عنوان کرد این صوت‌ها به صورت تقطیع شده و جعلی از او پخش شده و هیچ ربطی به این بازیکن ندارد اما انتشار فایل‌های تصویری از این بازیکن کار را برای تکذیب او سخت‌تر کرد.

کمیته اخلاق و حراست فدراسیون فوتبال نخستین تشکیلاتی بودند که به موضوع ورود کرده و با بررسی فایل‌های دریافتی خواستار پاسخگویی کنعانی‌زادگان شدند.

فدراسیون فوتبال از کنعانی زادگان خواسته تا در این‌باره اظهار نظر کند اما پرونده او روال انضباطی خود را طی می‌کند تا تصمیم نهایی درباره این بازیکن گرفته شود.

پیگیری‌ها نشان از قطعی شدن محرومیت او از حضور در اردوهای تیم ملی ایران دارد و کمیته اخلاق قرار است به زودی حکم این بازیکن را نهایی کند.

همچنین شهاب‌الدین عزیزی خادم نیز خواستار توضیحات مسئولان اجرایی تیم ملی ایران درباره این موضوع شده است تا بتواند آنها را در اختیار مسئولان مربوطه قرار دهد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی