تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

اراضی ملی در منطقه زیدون شهرسان بهبهان تصرف نشده است.

رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: اراضی ملی در منطقه زیدون شهرسان بهبهان تصرف نشده، اما بررسی‌ها حاکی از آن بود که عملیات خاکبرداری به میزان دو هکتار و به عمق سه متر بدون اخذ مجوز از مبادی ذی ربط انجام شده است.

کد خبر: ۱۱۷۳۷۵
۱۶:۲۸ - ۰۷ دی ۱۴۰۰

اراضی ملی در منطقه زیدون شهرسان بهبهان تصرف نشده است.

 دیدارنیوز خوزستان:حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تخریب درختان و تصرف اراضی ملی و تخریب آن در منطقه زیدون شهرسان بهبهان، گفت: در راستای پخش این کلیپ در فضای مجازی، کارشناسان منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و زیست به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که اقدامات انجام شده در اراضی ملی نبوده و در مستثنیات اشخاص است ضمن آنکه قلع و قمع درختی نیز صورت نگرفته است.

رئیس کل دادگستری استان خوزستان بیان داشت: بررسی‌ها حاکی از آن بود که عملیات خاکبرداری به میزان دو هکتار و به عمق سه متر بدون اخذ مجوز از مبادی ذی ربط انجام شده است که این امر از مصادیق تغییر کاربری بوده و پرونده قضایی آن نیز تشکیل و درحال رسیدگی است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر