تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت:

صادرکنندگان استان بسته های حمایتی صادراتی در قالب تسهیلات دریافت می کنند.

کد خبر: ۱۱۷۲۹۱
۲۲:۳۸ - ۰۶ دی ۱۴۰۰

صادرکنندگان استان بسته های حمایتی صادراتی در قالب تسهیلات دریافت می کنند.

دیدارنیوز خوزستان: امیر حسین نظری  بیان کرد: این تسهیلات به منظور تامین سرمایه در گردش صادرکنندگان از محل صندوق توسعه ملی پرداخت می شود.

وی گفت: صادرکنندگان متقاضی می توانند برای دریافت این تسهیلات با مراجعه به سامانه بهین یاب با آدرس www.behinyab.ir  در بخش بسته حمایت از صادرات ثبت نام کنند و بانک های عامل بعد از احراز هویت متقاضی اقدامات لازم برای پرداخت تسهیلات را انجام می دهند.

رییس سازمان صمت خوزستان ادامه داد: متقاضیان این تسهیلات باید دارای پروانه بهره برداری، گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه از وزارت صمت باشند و طی سه سال اخیر تا یک میلیون یورو صادرات انجام داده باشند.

وی ادامه داد: از دیگر شرایط دریافت این تسهیلات داشتن سابقه صادرات به کشورهای همسایه از جمله چین و هند و کالاهایی که صادر می کنند مشمول فهرست صادراتی باشد.

نظری اظهار داشت: سود این تسهیلات 14.5 درصد است و تسهیلات ریالی تا سقف 200 میلیارد ریال و تسهیلات ارزی تا سقف یک میلیون یورو پرداخت می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی