تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت:

صادرکنندگان استان بسته های حمایتی صادراتی در قالب تسهیلات دریافت می کنند.

کد خبر: ۱۱۷۲۹۱
۲۲:۳۸ - ۰۶ دی ۱۴۰۰

صادرکنندگان استان بسته های حمایتی صادراتی در قالب تسهیلات دریافت می کنند.

دیدارنیوز خوزستان: امیر حسین نظری  بیان کرد: این تسهیلات به منظور تامین سرمایه در گردش صادرکنندگان از محل صندوق توسعه ملی پرداخت می شود.

وی گفت: صادرکنندگان متقاضی می توانند برای دریافت این تسهیلات با مراجعه به سامانه بهین یاب با آدرس www.behinyab.ir  در بخش بسته حمایت از صادرات ثبت نام کنند و بانک های عامل بعد از احراز هویت متقاضی اقدامات لازم برای پرداخت تسهیلات را انجام می دهند.

رییس سازمان صمت خوزستان ادامه داد: متقاضیان این تسهیلات باید دارای پروانه بهره برداری، گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه از وزارت صمت باشند و طی سه سال اخیر تا یک میلیون یورو صادرات انجام داده باشند.

وی ادامه داد: از دیگر شرایط دریافت این تسهیلات داشتن سابقه صادرات به کشورهای همسایه از جمله چین و هند و کالاهایی که صادر می کنند مشمول فهرست صادراتی باشد.

نظری اظهار داشت: سود این تسهیلات 14.5 درصد است و تسهیلات ریالی تا سقف 200 میلیارد ریال و تسهیلات ارزی تا سقف یک میلیون یورو پرداخت می شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر