تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

هیئت مدیره جدید پرسپولیس احتمالا چهارشنبه انتخاب می‌شود

در حالی که سرمربی و بازیکنان تیم پرسپولیس از مجید صدری به عنوان مدیر عامل حمایت کرده‌اند، روز چهارشنبه احتمالا هیئت مدیره جدید این باشگاه معرفی خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۷۲۶۴
۱۷:۰۸ - ۰۶ دی ۱۴۰۰

هیئت مدیره جدید پرسپولیس

دیدارنیوز: احتمال انتخاب هیات مدیره پرسپولیس در روز چهارشنبه زیاد است. جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان روز چهارشنبه با حضور سه وزیر برگزار خواهد شد.

مشکلات باشگاه پرسپولیس از تعیین تکلیف واریزی‌های باشگاه برای کالدرون تا نگرانی از بلوکه شدن وجه سنگین قسط سوم از یک سو و ماجرای مجوز حرفه‌ای از سوی دیگر باعث شد حمید سجادی از معرفی هیات مدیره و مدیر جدید صرف نظر کند. اما با رفع این مسائل به نظر می‌رسد انتخاب و معرفی کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس طی روز‌های آینده انجام گیرد.

همان طور که پیش‌تر نوشتیم رضا درویش و مهرعلی باران چشمه آخرین گزینه‌های سجادی هستند که هنوز هم شانس دارند. هرچند باران چشمه شخصا از تمایل نداشتن خود برای حضور در این پست خبر داده و شانس رضا درویش نیز به حداقل رسیده است.

جالب این که روز گذشته رسانه‌ها از سیروس محجوب، مدیر سابق ملوان به عنوان گزینه جدید یاد کرده اند که البته پیگیری‌های ما برای این گزینه به جایی نرسید. در این میان پیگیری‌ها حکایت از آن دارد که به احتمال زیاد تکلیف مدیریت پرسپولیس روز چهارشنبه مشخص شود چرا که تا امروز که آخرین مهلت برای ارسال تازه‌ترین مدارک در پرونده مجوز حرفه‌ای بود، وزارت ورزش پیگیری موضوع مجوز حرفه‌ای را در اولویت قرار داده بود.

از وزارت ورزش خبر می‌رسد احتمالا جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس، روز چهارشنبه برگزار می‌شود تا تکلیف مدیریت سرخپوشان مشخص شود. در این جلسه وزرای ورزش، اقتصاد و دادگستری حضور خواهند داشت و هیات مدیره جدید هم معارفه خواهند شد.

حال باید دید درنهایت تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس این هفته مشخص خواهد شد یا نه.

یحیی گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس شب گذشته در شبکه‌های اجتماعی با یک متن مشترک از مجید صدری حمایت کردند. همین حمایت‌ها نشان می‌دهد داستان انتخاب مدیری غیر از صدری برای مدیرعاملی پرسپولیس جدی‌تر شده است.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی