تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

سرما همدم مردم زلزله زده

بخشدار چلو شهرستان اندیکا به تشریح مهم‌ترین نیاز‌های مردم زلزله زده در این شهرستان پرداخت

کد خبر: ۱۱۷۱۹۱
۰۸:۵۱ - ۰۶ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدارنیوز خوزستان: قادری بخشدار چلو شهرستان اندیکا در خصوص مناطق زلزله زده گفت: مهمترین نیاز‌های مردم منطقه چادر پلاستیک پوششی، البسه گرم، پوشاک دانش آموزی، مواد غذایی بخاری نفتی و... می‌باشد.

وی ادامه داد: ضمن تشکر صمیمانه و مخلصانه از همه مردم و مسئولینی که در جهت حل مشکلات مردم بخش چلو نهایت همکاری را داشتند خواهشمندیم همچنان در کنار این مردم صبور و مهربان باشند.

قادری عنوان کرد: ساخت و ساز در مناطق زلزله زده با سرعت خوبی ادامه دارد و در بعضی نقاط بخش  به کندی در حال انجام است؛ که از دلایل مهم کندی کار در بعضی نقاط می‌توان به صعب العبور بودن مسیر‌های دسترسی و اشاره کرد.

بخشدار چلو افزود: در زمینه ساخت و ساز تا کنون حدود ۵۰۰ واحد کار آوار برداری انجام شده است و حدود ۳۰۰ واحد فنداسیون انجام شده و حدود ۲۵۰ واحد اسکلت ساختمان بنا شده است.

این مقام مسئول گفت: از این تعداد حدود ۲۵واحد سقف اجرا شده است و همچنین کار ساخت آغل‌های منطقه توسط بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیشتر روستا‌ها شروع شده است.

انتهای پیام/م

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی