تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

سرما همدم مردم زلزله زده

بخشدار چلو شهرستان اندیکا به تشریح مهم‌ترین نیاز‌های مردم زلزله زده در این شهرستان پرداخت

کد خبر: ۱۱۷۱۹۱
۰۸:۵۱ - ۰۶ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدارنیوز خوزستان: قادری بخشدار چلو شهرستان اندیکا در خصوص مناطق زلزله زده گفت: مهمترین نیاز‌های مردم منطقه چادر پلاستیک پوششی، البسه گرم، پوشاک دانش آموزی، مواد غذایی بخاری نفتی و... می‌باشد.

وی ادامه داد: ضمن تشکر صمیمانه و مخلصانه از همه مردم و مسئولینی که در جهت حل مشکلات مردم بخش چلو نهایت همکاری را داشتند خواهشمندیم همچنان در کنار این مردم صبور و مهربان باشند.

قادری عنوان کرد: ساخت و ساز در مناطق زلزله زده با سرعت خوبی ادامه دارد و در بعضی نقاط بخش  به کندی در حال انجام است؛ که از دلایل مهم کندی کار در بعضی نقاط می‌توان به صعب العبور بودن مسیر‌های دسترسی و اشاره کرد.

بخشدار چلو افزود: در زمینه ساخت و ساز تا کنون حدود ۵۰۰ واحد کار آوار برداری انجام شده است و حدود ۳۰۰ واحد فنداسیون انجام شده و حدود ۲۵۰ واحد اسکلت ساختمان بنا شده است.

این مقام مسئول گفت: از این تعداد حدود ۲۵واحد سقف اجرا شده است و همچنین کار ساخت آغل‌های منطقه توسط بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیشتر روستا‌ها شروع شده است.

انتهای پیام/م

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر