تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

عیادت شهردار اهواز و جمعی از مسئولین شهری از مصدومان تصادف زنجیره ای اهواز-خرمشهر

کد خبر: ۱۱۷۱۸۸
۲۲:۲۷ - ۰۵ دی ۱۴۰۰

عیادت شهردار اهواز و جمعی از مسئولین شهری از مصدومان تصادف زنجیره ای اهواز-خرمشهر

دیدارنیوز خوزستان:ظهر امروز امینی شهردار اهواز به همراه سیاوش محمودی رئیس شورای شهر و امیر آهن جان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز با حضور در بیمارستان شهید بقایی از مصدومان حادثه تصادف زنجیره‌ای محور اهواز خرمشهر عیادت کرده و ضمن ابراز همدردی با آنها از روند درمان حادثه‌دیدگان مطلع شدند.

امینی در این دیدار ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار این حادثه و توصیه به شهروندان به منظور رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: تمامی تمهیدات لازم جهت بهبود حال حادثه‌دیدگان با رئیس بیمارستان شهید بقایی اندیشیده شده است..

گفتنی است در حادثه تصادف زنجیره‌ای محور اهواز خرمشهر که صبح روز شنبه مقارن ساعت ۷:۱۵ صبح رخ داد، متاسفانه از ۷ مصدوم اعزام شده به بیمارستان بقایی ۵ نفر در دم جان خود را از دست دادند و دو تن از مصدومین تحت مراقبت قرار گرفتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی