تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

حسن روحانی با مقام معظم رهبری دیدار کرد

یک فعال سیاسی رسانه ای اصولگرا خبر از دیدار یکساعته روحانی و رهبر انقلاب داده و اصل خبر را دارای پیام مهمی برای همه جریان های سیاسی عنوان کرده است.

کد خبر: ۱۱۷۱۳۴
۱۲:۰۷ - ۰۵ دی ۱۴۰۰

حسن روحانی با مقام معظم رهبری دیدار کرد

 

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: محمد مهاجری فاعل رسانه ای اصولگرا در توییتی نوشت: حتی اگر از محتوای دیدار اخیر یکساعته حسن روحانی و رهبر معظم انقلاب هیچ خبری منتشر نشود، اصل خبر پیام مهمی دارد برای اهل سیاست. چه راست، چه چپ، چه دلواپس و .....

امیر دبیر‌ی‌مهر، پژوهشگر و مدرس علوم سیاسی که سابقه‌ی سردبیری و اجرا در صداوسیمای جمهوری اسلامی را نیز دارد از جزییات دیدار چندی قبل حسن روحانی و رهبری انقلاب نوشت.

 دبیری‌مهر در صفحه‌ی توییتر خود نوشته است: «‏اخیرا و درپی درخواست حسن ‎روحانی رییس جمهور سابق ایران برای دیدار با ایت الله خامنه ای ‎رهبر جمهوری اسلامی ایران، این دیدار بطور خصوصی انجام شده است.

در این دیدار حسن روحانی درباره عملکرد دولت خود بویژه در ماه‌های پایانی منتهی به تحویل دولت به مقام رهبری گزارش داده ‏است.

اخیرا برخی از نمایندگان مجلس و مقامات دولت سید ابراهیم رییسی از پیش خوری بودجه های دولتی در پنج ماه پایانی دولت روحانی به شدت انتقاد کرده بودند.

‏آخرین دیدار هیات دولت حسن روحانی با مقام رهبری هم با حواشی زیادی مواجه بود که برخی از آن با عنوان دلخوری رهبری از عملکرد حسن روحانی یاد کردند از این رو دیدار اخیر می تواند نوعی دلجویی از رییس جمهور سابق تعبیر شود».

حسن روحانی با مقام معظم رهبری دیدار کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۴:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۵
0
0
چگونه است تحریمها فقط ملت را بیچاره وزمین گیر کرده وگرنه مسوًلین واز ما بهترون روز بروز سخ وسفید تر وشادابتر میشن ،روحانی همچنان با ناخنهای مانیکور وریش خاکستری کرده بر خر مراد همچنان میتازه ، !
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی