تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

عربستان صدور روادید برای ۳ دیپلمات ایرانی را تایید کرد

یک مقام وزارت امور خارجه عربستان صدور روادی برای سه دیپلمات ایرانی را تایید کرد و گفت که این بخشی از روند عادی است که برای نمایندگان یک کشور عضو سازمان همکاری اسلامی است.

کد خبر: ۱۱۷۰۵۳
۱۲:۳۸ - ۰۴ دی ۱۴۰۰

روابط ایران و عربستان

دیدارنیوز: یک مقام عربستان سعودی تایید کرد این کشور برای سه تن از دیپلمات‌های ایرانی روادید صادر کرده است.

به گزارش بلومبرگ، یک مقام وزارت امور خارجه عربستان گفته است، «عربستان سعودی با صدور روادید برای سه دیپلمات ایرانی موافقت کرده است و این بخشی از روندی عادی می‌باشد که برای نمایندگان یک کشور عضو سازمان همکاری اسلامی مستقر در جده طی می‌شود».

اظهارات این مقام سعودی در پی این مطرح می‌شود که حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران پیش‌تر گفته بود مذاکرات با عربستان سعودی که با میانجی‌گری بغداد انجام شده است به خوبی پیش رفته و مقامات ریاض پاسخ مثبتی به «پیشنهاد‌های سازنده ایران» داده‌اند.

امیرعبداللهیان گفته بود، این روادید‌ها هفته گذشته صادر شده‌اند و با سعودی‌ها به زودی دیدار‌های تازه‌ای در بغداد انجام خواهد شد تا مقدمات «اقدامات بعدی در مذاکرات» فراهم شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر