تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی توسط پلیس ماهشهر

فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: در راستای برخورد با مجرمان و مخلان نظم و امنیت، طرح ارتقا امنیت اجتماعی به مدت یک هفته در سطح شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۰۱۲
۱۸:۱۰ - ۰۳ دی ۱۴۰۰

اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی توسط پلیس ماهشهر

به گزارش دیدارنیوز خوزستان، سرهنگ فرشاد کاظمی فرمانده انتظامی ماهشهر اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد با مجرمان و مخلان نظم و امنیت اجتماعی در سطح حوزه استحفاظی به مدت یک هفته در سطح شهرستان به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران پلیس با اقدامات تخصصی و گشت زنی محسوس و نامحسوس 17 متهم را به جرم سرقت و حمل سلاح غیر مجاز شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ کاظمی ادامه داد: متهمان در تحقیقات پلیس به 54 فقره انواع سرقت عادی و 3 فقره سرقت به عنف اعتراف کردند و در این زمینه ماموران پلیس 3 دستگاه خودرو ، یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی و 10 قبضه اسلحه (6 قبضه جنگی و 4 قبضه شکاری) و 34 عدد فشنگ کشف کردند.

فرمانده انتظامی ماهشهر اضافه کرد: این طرح به جهت امنیت و آسایش شهروندان به طور مستمر اجرا خواهد شد و از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از افراد سودجو و قانون گریز مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن به پلیس ۱۱۰ اعلام تا نسبت به شناسایی و دستگیری آنان اقدام شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر