تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

بازارچه مرزی اروندکنار بازگشایی می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت:به یاری خدا هفته آینده کار تجارت بازرگانی در این منطقه رونق می‌گیرد و به دنبال توسعه آن هستیم.

کد خبر: ۱۱۷۰۰۵
۱۹:۱۱ - ۰۲ دی ۱۴۰۰

بازارچه مرزی اروندکنار بازگشایی می‌شود

به گزارش دیدارنیوز خوزستان، آقارضا فتوحی، در جمع خبرنگاران از بازگشایی بازارچه مرزی اروندکنار پس از 6 سال خبرداد و اظهار داشت: با توجه به بازدیدی که دو ماه اخیر توسط مسئولان و استاندار خوزستان از این منطقه صورت گرفت، بنابراین گذاشته شده که باتوجه به وضعیت حاکم در این منطقه جهت توسعه اقتصاد و اشتغال تصمیم‌هایی گرفته شود که گمرگ بیش از گذشته پیگیر وظایف قانونی خود باشد و سازمان صنعت، معدن و تجارت نماینده ای در این منطقه داشته باشد تا 30 غرفه این بازارچه فعال شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان عنوان داشت: هماهنگی‌های لازم با اتاق بازرگانی صورت گرفت تا بازرگانانی را به این بندر و منطقه بیاوردند که موجب رونق راه و روش اقتصادی شوند و اثرگذاری مناسبی برای درآمدزایی مردم منطقه داشته باشند.

فتوحی با اشاره به سابقه تاریخی آبادان در بازرگانی و تجارت بیان داشت:با توجه به ظرفیت‌های مختلف آبادان درشیلات، بازرگانی، خرما و صنایع وابسته به آن می تواند اشتغالزایی مناسب و رونق اقتصادی مؤثری داشته باشد در این راستا نیز تصمیماتی گرفته شد که با نظر تصمیمات تخصصی این اتفاق در آینده نزدیک برای بخش کشاورزی (نخیلات و شیلات) رخ دهد.

وی گفت: باتوجه به هماهنگی که توسط معاونت امنیتی استانداری صورت گرفت، بناشد تا سفر دیگری به این منطقه داشته باشند تا کار ترخیص لنج‌ها صورت گیرد.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر