تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

خداحافظی امیر فالحی داور خوزستانی و پرسنل امور ورزش شرکت بر روی دست ملی‌پوشان

کد خبر: ۱۱۶۹۸۴
۲۳:۱۲ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

خداحافظی امیر فالحی داور خوزستانی و پرسنل امور ورزش شرکت بر روی دست ملی‌پوشان

به گزارش دیدارنیوز خوزستان،  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل گروه ملی صنعتی فولاد ایران آقای امیر فالحی یکی از کارشناسان برتر امور ورزش و تفریحات سالم گروه ملی و داور خوزستانی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در بازی دوستانه ایران – بلاروس از دنیای داوری خداحافظی کرد. 

 وی که قضاوت این دو تیم در بوشهر را برعهده داشت در پایان این بازی به طور رسمی با دنیای داوری خداحافظی کرد. ملی پوشان ایران در پایان بازی سوم با بلاروس برای تقدیر از زحمات امیر فالحی او را روی دست خود همانند آدم های قهرمانی به هوا پرتاب کردند. 

 به درخواست هاشم پور سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران او در عکس پایانی بازی به همراه دو تیم حاضر و پیراهن شماره 11 تیم ملی فوتبال ساحلی هم به این داور خوزستانی اهداء شد. 
 
خداحافظی زود هنگام ایشان به این دلیل بود که ایشان با از خود گذشتگی ، ایثار ورزشکارانه و جوانمردانه جای خود را به داور جوان شمالی بنام جواد فلاحی داد تا روحیه جوانمردی را در عرصه ورزشی خود زنده نگه دارد.

فالحی بازی های بین المللی زیادی از جمله اسپانیا، اوکراین، آذربایجان، عمان، لبنان، بلاروس و ... رو سوت زده است.

جالب اینکه بدانید این داور ۴۲ ساله خوزستانی استاد دانشگاه، آشپز و یک خوشنویس ماهر است و در سال گذشته در کلاس آموزش آنلاین داوری از سوی فیفا به همراه یک داور عراقی به عنوان بهترین داور برگزیده شد.

برچسب ها: خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر