تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

استرداد کلاهبردار ۲۰ هزار میلیارد تومانی به کشور

سردار هادی شیرزاد، رئیس پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از دستگیری و استرداد فردی به اتهام ۲۰ هزار میلیارد تومان کلاهبرداری به کشور خبر داد.

کد خبر: ۱۱۶۹۷۶
۱۵:۳۹ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

استرداد کلاهبردار ۲۰ هزار میلیارد تومانی به کشور

دیدارنیوز ـ به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار هادی شیرزاد، رئیس پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تشریح این خبر اظهار داشت: براساس دستور مقامات قضائی، فردی به اتهام کلاهبرداری به مبلغ ۲۰ هزار میلیارد تومان تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

وی افزود: متهم با همدستی چند نفر دیگر، با ایجاد چندین شرکت صوری و گشایش اعتبار اسنادی جهت واردات کالا به ایران در خارج از کشور با استفاده از جعل اسناد، کالای تقلبی را به جای کالا‌های واقعی به کشور ارسال می‌کرد.

رئیس پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: پس از تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم به یکی از کشور‌های منطقه متواری شده که با استفاده از ظرفیت‌های موجود در بانک‌های اطلاعاتی سازمان اینترپل محل اختفای وی شناسایی شد.

وی اظهار داشت: با هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و سازمان اینترپل، علیه وی اعلان قرمز صادر و متعاقبا این متهم اقتصادی با همکاری اینترپل آن کشور دستگیر شد.

سردار شیرزاد با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور محل اختفاء، متهم امروز از طریق مرز هوایی و فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور انتقال یافت، افزود: برای طی کردن مراحل قانونی و پلیسی تحویل مقامات قضائی شد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: پلیس پایتخت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر