تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

تقدیر مدیرعامل نفت و گاز مارون از مدال آورترین شناگر پاراآسیایی

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از دانیال محسنیان فرزند محمود محسنیان از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون که با کسب 2 مدال طلا و 3 مدال نقره، لقب مدال آورترین ورزشکار در چهارمین دوره ی مسابقات پاراآسیایی جوانان 2021 بحرین را تصاحب کرده است، تقدیر کرد.

کد خبر: ۱۱۶۹۶۴
۱۴:۴۸ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

تقدیر مدیرعامل نفت و گاز مارون از مدال آورترین شناگر پاراآسیایی

دیدارنیوز خوزستان:مهندس حمید کاویان این افتخارآفرینی را بسیار ارزنده برشمرد و ضمن تبریک این دستاورد به یکایک کارکنان شرکت گفت: ورزش مهمترین بخش از زندگی فردی و اجتماعی انسان امروزین است، چراکه سلامت و شادابی از مهمترین عوامل پیشرفت و موفقیت جوانان به حساب می آید که تعالی یک کشور در عرصه های مختلف را محقق می سازد.

وی افزود: کسب 5 مدال ارزشمند علاوه بر افتخارات پیشین این ورزشکار جوان، نویدبخش موفقیت های بیشتر در میدان های جهانی و بزرگتر است که امیدوارم به زودی قهرمانی دانیال محسنیان  در مسابقات آسیایی 2022 و پس از آن پارا المپیک 2024 پاریس باعث خوشحالی مردم به ویژه خانواده صنعت نفت شود.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر