تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

امیرعبداللهیان: برای روابط با باکو ایده‌های متنوعی داریم

«حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه، «خیلی خوشحالیم که روابط ایران و جمهوری آذربایجان رو به رشد و توسعه است»، گفت که برای گسترش روابط با باکو ایده‌های متنوعی داریم.

کد خبر: ۱۱۶۹۲۷
۱۱:۳۴ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

امیرعبداللهیان: برای روابط با باکو ایده‌های متنوعی داریم

دیدارنیوز ـ وزیر امور خارجه ایران در حین ورود به باکو در گفتگو با خبرنگاران افزود: در این سفر دیدار‌هایی در سطح بالا با مقامات جمهوری آذربایجان خواهیم داشت.

عبداللهیان اظهار داشت: ایده‌های متنوعی را برای توسعه هر چه بیشتر همکاری‌ها به همراه دارم و در دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان این ایده‌ها مطرح خواهد شد.

وی یادآور شد، در سه ماه گذشته با همتای جمهوری آذربایجانی خودم تماسی‌های زیادی داشتم و روی چارچوب‌های خوبی برای توسعه همکاری‌ها توافق کردیم که در این سفر این چارچوب‌ها را در دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان نهایی خواهیم کرد و پس از آن شاهد رفت و آمد‌های هر چه بیشتر هیات‌های اقتصادی، بازرگانی و فرهنگی دو کشور خواهیم بود.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز به منظور دیدار و گفتگو با مقامات جمهوری آذربایجان وارد باکو پایتخت این کشور شده است.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر