تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

امروز آخرین مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی علمی کاربردی

مهلت تمدید شده برای ثبت نام متقاضیان پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی بهمن ماه سال ۱۴۰۰ امروز پایان می‌یابد.

کد خبر: ۱۱۶۹۲۵
۱۱:۳۴ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی علمی کاربردی

دیدارنیوز ـ سازمان سنجش آموزش کشور به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای افرادی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام در دوره‌های کاردانی علمی کاربردی نشده بودند شرایطی فراهم کرد تا داوطلبان بتوانند مجدد نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. بر این اساس مهلت تمدید شده برای ثبت نام در این دوره‌ها امروز چهارشنبه اول دی پایان می‌یابد؛ لذا متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی سازمان ستجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند.

همچنین متقاضیانی که قبلا ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ تمدید شده نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: دانشگاه
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر