تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

قیمت ارز‌های دیجیتال امروز ۱ دی ۱۴۰۰؛ بیت کوین در آستانه ۵۰ هزار دلارارز

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد. بیت کوین با ارزش بازار حدود ۹۳۰.۵۵ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار دارد.

کد خبر: ۱۱۶۹۲۳
۱۱:۲۸ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

قیمت ارز‌های دیجیتال امروز

دیدارنیوز ـ قیمت بیت کوین از ابتدای سال ۷۰ درصد افزایش یافته است، اما نسبت به اوج بی سابقه‌ای که در ماه گذشته ثبت شده بود، ۲۹ درصد کاهش یافته است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۰.۵۵ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۵۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸۱.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۹.۹۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در یکم دی ماه را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 49,058 ۱,۴۶۸,۸۱۱,۰۹۰
اتریوم 4,045 ۱۲۱,۱۰۹,۵۹۸
بایننس کوین 534 ۱۵,۹۴۴,۵۱۶
تتر 1 ۲۹,۸۷۲
سولانا 184 ۵,۵۱۳,۱۷۷
ریپل 0.96 ۲۸,۷۶۸
برچسب ها: ارز دیجیتال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر