تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۰ +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۰ +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

دیدار مسجدی با مسعود بارزانی

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با رئیس حزب دموکرات کردستان عراق دیدار و گفتگو کرد.

کد خبر: ۱۱۶۹۱۹
۱۱:۱۶ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

دیدار مسجدی با مسعود بارزانی

دیدارنیوز_ ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با مسعود بارزانی، رئیس حزب دموکرات کردستان عراق دیدار و دو طرف در خصوص اوضاع سیاسی عراق، نتایج انتخابات پارلمانی و گام‌های اتخاذ شده در راستای نزدیک شدن روابط میان طرف‌های عراقی رایزنی کردند.

در این دیدار که در اربیل برگزار شد دو طرف بر سه اصل شراکت، هماهنگی و توازن در حکومتداری به منظور تحقق ثبات و استواری در روند سیاسی عراق تاکید کردند.

مسجدی و بارزانی درخصوص روابط میان اقلیم کردستان عراق و جمهوری اسلامی ایران و گسترش این روابط در زمینه‌های اقتصادی و تجاری و فرهنگی بحث و گفتگو کردند.

به گزارش ایسنا، ایرج مسجدی پیش از این با نیچروان بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق دیدار و گفتگو کرد.

در بیانیه‌ای که ریاست اقلیم کردستان منتشر کرده آمده است: در این دیدار دو طرف در خصوص روابط عراق و اقلیم کردستان با جمهوری اسلامی ایران و گسترش همکاری‌های مشترک در زمینه‌های مختلف و همچنین آخرین تحولات عملیات سیاسی در عراق و تلاش‌ها برای تشکیل دولت جدید در این کشور و نیز روابط میان اربیل و بغداد و تداوم گفتگو برای حل اختلافات میان آن‌ها و خطرات تروریسم و حملات اخیر داعش رایزنی کردند.

مسجدی و بارزانی همچنین درخصوص اهمیت همکاری در راستای حفاظت از امنیت و ثبات در منطقه و بهبود روابط میان کشور‌های منطقه بر اساس دوستی و منافع مشترک توافق کردند.

دو طرف همچنین بر اهمیت گشترش روابط میان اقلیم کردستان عراق و جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی