تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

رحمانی: اشتغال جوانان به عنوان اولویت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ مورد توجه قرار گرفته است

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: حذف یارانه سه دهک بالای جامعه و توجه به اشتغال جوانان از جمله نکات مثبتی است که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مورد توجه قرار گرفته است.

کد خبر: ۱۱۶۸۹۷
۱۰:۰۶ - ۰۱ دی ۱۴۰۰

رحمانی: اشتغال جوانان به عنوان اولویت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ مورد توجه قرار گرفته است

دیدارنیوز ـ رجب رحمانی درباره نقاط قوت لایحه بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱، بیان کرد: لایحه بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ نقاط قوت خوبی دارد. علی رغم وجود تحریم‌ها و فشار‌هایی که از سوی دشمن بر کشور وارد می‌شود لایحه بودجه خوبی از سوی دولت تدوین و به مجلس ارائه شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی از نقاط قوت لایحه حذف یارانه سه دهک بالای جامعه است که ما از دوره‌های قبل نیز بر این موضوع تاکید داشتیم، اظهار کرد: این امر منطقی نیست که کل جامعه از یارانه برخوردار شوند. ما حدود ۸۴ میلیون جمعیت داریم که حداقل بخشی از آنان وضعیت مالی خوبی دارند. دهک‌های اول، دوم و سوم نباید از یارانه برخوردار شوند. از دیگر نقاط قوت این لایحه محدودسازی استقراض از بانک‌ها است. همچنین انتشار اوراق نیز در لایحه بودجه سال آتی محدود شده که اقدام خوبی است.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین در لایحه بودجه پیشنهادی به بحث اشتغال و تامین آب کشاورزی و آب شرب برای روستا‌ها توجه خوبی شده است. به راه اندازی کارخانجاتی که تعطیل شده اند در لایحه بودجه توجه شده است، همچنین به موضوع بهداشت و درمان نیز توجه خوبی صورت گرفته است.

رحمانی در پایان تاکید کرد: بحث اشتغال جوانان به عنوان یکی از اولویت‌ها در این بودجه مورد توجه قرار گرفته است. امیدواریم یک بودجه قابل قبولی در مجلس به تصویب برسد تا بخش عمده‌ای از مشکلات کشور حل شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۱
0
0
با سلام به مسئله مهم کشوری تعیین تکلیف جوانان انقلابی معلمان به اصطلاح خرید خدماتی رسیدگی شود واقعا به فریادهای این جوانان پاسخ دهید
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر