تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

بیانیه باشگاه گل‌گهر درباره محکومیتش در پرونده بازیکن گابنی

باشگاه گل‌گهر سیرجان سرانجام به رای صادرشده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۱۶۶۲۲
۰۸:۵۰ - ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازیکن گابنی گل گهر سیرجان

دیدارنیوز - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پنجشنبه هفته گذشته رای مربوط به شکایت باشگاه‌های استقلال، سپاهان و پیکان در رابطه با غیرقانونی‌بودن حضور بازیکن گابنی گل‌گهر را صادر کرد. بر اساس این رای نتایج دیدار‌های گل‌گهر مقابل این سه تیم سه بر صفر اعلام شد. همچنین گل‌گهر سیرجان به پرداخت هفت میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مدیران باشگاه گل‌گهر از زمان صدور رای راجع به این رای موضع‌گیری نکردند تا امروز (شنبه) که بالاخره با صدور بیانیه‌ای نسبت به رای کمیته انضباطی واکنش نشان دادند. بیانیه باشگاه گل‌گهر به شرح زیر است:

«باشگاه گل‌گهر سیرجان در طول دوران حیات خود با نگاه ویژه به توسعه ورزش، مجموعه‌ای دور از جنجال و هیاهو بوده است.

در پاسخ به کلیه تماس‌ها، شایعات، گفته‌ها و نقل قول‌های احتمالی، باشگاه گل گهر تاکید می‌کند که احقاق حق خود پس از رای اخیر کمیته محترم انضباطی را تنها از مجاری قانونی دنبال خواهد کرد و به وجود عدالت در فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف و سایر مراجع رسیدگی کماکان امیدوار است.

لازم به ذکر است آن چه در مورد پرونده بازیکن گابنی استخدام‌شده در باشگاه گل گهر رخ داده، شامل عوامل پیچیده‌ای است که هزینه‌ای غیرضروری را بر مدیریت باشگاه تحمیل کرده است. حال آن که این باشگاه و عوامل اجرایی به شهادت مکاتبات رسمی و جلسات خود به دنبال کشف حقیقت در مورد این بازیکن و به‌کارگیری او از راه قانون بوده و هرگز تخطی عدول از آن چه سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برای تعیین صلاحیت بازیکنان خارجی در نظر گرفته، نبوده و به همین دلیل این بازیکن دیرتر از حد معمول به جمع نفرات اضافه شده است.

اگر در این مسیر اشتباهاتی هم رخ داده و اطلاعات غلطی نیز از طریق کارگزار رسمی خارجی بازیکن یا فدراسیون گابن سهوا (یا عامدانه) باعث بروز اتفاقاتی در جریان عقد این قرارداد (با باشگاه) شده که مورد تایید ما نیست.

با این حال باشگاه گل گهر در تمام مکاتبات موجود خود با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست تعیین وضعیت بازیکن و بررسی شرایط او مبنی بر صلاحیت حضور در لیگ فوتبال ایران را داشته و در مکاتبه با فدراسیون فوتبال گابن قصوری متوجه این مجموعه نیست؛ چرا که در صدور کارت بازی چیزی جز استعلام و شارع قانون مد نظر ما نبوده است.

انتظار می‌رود با توجه به لزوم انجام رقابت در لیگ برتر فوتبال ایران در شرایط عادلانه به حکم کمیته محترم انضباطی بازنگری شود.

در شرایطی که گل گهر با احساس تضییع حق، روند‌های قانونی را در پی خواهد گرفت تاکید می‌کنیم که نگاه ویژه و عدالت‌محور به فوتبال در فدراسیون آقای شهاب‌الدین عزیزی‌خادم منجر به اصلاح امور جاری در کل و صد البته بررسی‌های دقیق‌تر و اعلام آرای منصفانه در کلیه پرونده‌ها اعم از این پرونده و سایر موارد خواهد شد.

در پایان تاکید می‌کنیم که باشگاه گل گهر بدون هیاهو از ظرفیت قانونی پیش‌بینی‌شده برای اثبات حقانیت خود استفاده خواهد کرد و بدین‌وسیله از رسانه‌ها و علاقمندان و هواداران فوتبال انتظار داریم که در در آرامش و بدون فضاسازی در این مسیر به ایجاد رقابت عادلانه در فوتبال کمک کنند.»

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی