تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

اولویت آمریکا در مذاکرات وین از زبان سخنگوی وزارت خارجه این کشور

یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در کنفرانسی خبری به سوال یکی از خبرنگاران درباره ارزیابی دولت آمریکا از وضع فعلی مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین پاسخ داد.

کد خبر: ۱۱۶۳۴۰
۰۹:۱۲ - ۲۳ آذر ۱۴۰۰

اولویت آمریکا در مذاکرات وین از زبان سخنگوی وزارت خارجه این کشور

دیدارنیوز - به نقل از پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه آمریکا، جالینا پورتر معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر این که ارزیابی دولت آمریکا از وضع فعلی مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین چیست و آیا آمریکا هم مانند ایران تصور می‌کند پیش رفتی در مذاکرات حاصل شده است یا نه، بیان کرد: من هیچ ارزیابی بخصوصی را ارائه نمی‌دهم، اما رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و مذاکره کننده آمریکا در وین و هیات او دیروز (یک شنبه) به مذاکرات پیوستند.

پورتر ادامه داد: چیزی که می‌توانم بگویم این است که اولویت ما ازسرگیری سازنده این مذاکرات است، در حالی که تمامی طرفین به دنبال دست یابی به بازگشت دوجانبه سریع به پایبندی به برجام [توافق هسته ای]باشند. الان خیلی زود است برای این که بتوانیم بگوییم ایران به رویکردی سازنده‌تر روی آورده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی