تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...
کری سفت و سخت «هشت»‌های سابق

کریمی: ما می‌بریم، جباری: ما می‌بریم!

در آستانه بازی بزرگ استقلال و پرسپولیس، بازار پیش‌بینی و کری‌خوانی داغ است و در این میان دو شماره ۸ مشهور و تکنیکی قرمز و آبی هم معتقدند تیم‌شان برنده خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۵۶۳۶
۱۱:۰۰ - ۱۳ آذر ۱۴۰۰

کریمی: ما می‌بریم، جباری: ما می‌بریم!

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: با اینکه پیش‌بینی نتیجه در دربی ۹۷ بسیار سخت به نظر می‌آید، اما علی کریمی و مجتبی جباری شانس خود را در این زمینه امتحان کرده‌اند.

علی کریمی هافبک خلاق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درباره دربی ۹۷ گفت است: «امیدوارم بازی جذابی ببینیم حتی اگر گل نداشته باشد. بازی آخر دو تیم واقعا بد بود و اگر پاک کن داشتم و می‌توانستم، آن را از تاریخچه دربی‌ها پاک می‌کردم.» او درباره گلزنان احتمالی بازی گفت: «مهدی عبدی دوباره از مدرسه می‌آید و گل می‌زند البته الان بزرگ شده و دانشگاه می‌رود!»

در مقابل مجتبی جباری هافبک طراح سابق آبی‌ها نیز دربی ۹۷ را به سود استقلال پیش‌بینی کرد. مجتبی جباری بازیکن اسبق این تیم درباره دربی ۹۷ گفت: «به نظرم استقلال می‌تواند فشار لازم را به حریف بیاورد و برنده باشد. یامگا و حسین زاده هم از نظر من گلزنان این مسابقه هستند و شاید هم یکی از آن‌ها ۲ گل بزند!»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر