تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

سخنگوی پنتاگون: دیپلماسی همچنان بهترین مسیر پیش رو برای تعامل با ایران است

سخنگوی پنتاگون با اشاره به آغاز دور جدید مذاکرات برجامی وین، گفت که دیپلماسی همچنان بهترین مسیر پیش رو برای تعامل با ایران است.

کد خبر: ۱۱۵۳۷۴
۰۹:۴۶ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

سخنگوی پنتاگون درباره مذاکرات وین

دیدارنیوز - «جان کربی» سخنگوی پنتاگون با اشاره به آغاز دور جدید مذاکرات برجامی وین، گفت که دیپلماسی همچنان بهترین مسیر پیش رو برای تعامل با ایران است.

وی افزود که از تلاش‌های دیپلمات‌های آمریکایی برای احیای توافقی که در سال ۲۰۱۵ میلادی و در دولت «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری اسبق این کشور امضا شده بود، حمایت می‌کنیم.

کربی با تکرار برخی ادعا‌ها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای، حل هیچ مشکلی در خاورمیانه را آسان‌تر نخواهد کرد. ممانعت از هسته‌ای شدن ایران، در راستای منافع ما و هم‌پیمانان ما است.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این‌که درخواست اصلی ایران در این مذاکرات، لغو کامل تحریم‌هاست و آیا وزیر دفاع گزینه‌های دیگری را در این خصوص به «جو بایدن» رئیس‌جمهوری این کشور ارائه داده است یا خیر، گفت که درباره رایزنی‌های خاص وزیر دفاع با فرمانده کل قوا اظهارنظر نمی‌کنم.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر