تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

گل محمدی به صدری: دیگر نمی‌توانم

سرمربی پرسپولیس به سرپرست موقت باشگاه گفته است که دیگر نمی‌تواند بازیکنان را دعوت به آرامش کند یا به آن‌ها وعده و عید جدید بدهد.

کد خبر: ۱۱۵۳۶۲
۰۹:۰۳ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

گل محمدی درباره پرداخت بدهی بازیکنان

دیدارنیوز - یحیی گل محمدی در گفتگویی به مجید صدری یادآوری کرده است این تیم روز شنبه در حساس‌ترین بازی فصل خود باید به مصاف استقلال تهران برود. دیداری که برای هواداران پرسپولیس بسیار مهم است و ناکامی درآن می‌تواند بهای گزافی داشته باشد.

البته مجید صدری به سرمربی پرسپولیس قول داده است در اسرع وقت و پیش از دیدار با استقلال تهران، ۱۵ درصد از مبلغ قرارداد فصل جاری بازیکنان را به حساب آن‌ها واریز کند. به نظر می‌رسد مشکل اصلی مجید صدری برای فراهم کردن منابع مالی جهت واریز به حساب بازیکنان، سرپرستی موقت باشگاه و عدم اطمینان از مدیرعاملی قطعی این باشگاه باشد. شاید سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس تصور می‌کند پس از پرداخت مطالبات گابریل کالدرون درصورتی که ۱۵ درصد هم به حساب بازیکنان واریز کند از سمت خود برکنار خواهد شد.

نکته قابل تأمل در مورد مدیریت باشگاه پرسپولیس این است که وزیرورزش و جوانان نه صدری را عوض می‌کند و نه از او حمایت!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ج
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
0
0
گل محمدی بهترین مربی سالهای اخیر کشور
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر